بازداشت 5 کارمند شهرداری زاهدان

  • کد خبر : 17573
  • ۰۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۶

شهرگندمـــ : تعداد پنج نفر از کارکنان شهرداری زاهدان به دلیل شکایات اعضای تعاونی مسکن توسط پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بازداشت شدند. به گزارش شهرگندمــ به نقل از  مهر، جمعی از اعضای شرکت تعاونی مسکن شهرداری زاهدان که بیش از ۱۴ سال با وجود احداث منزل در اراضی واگذار شده به انها در مناطق […]

شهرگندمـــ : تعداد پنج نفر از کارکنان شهرداری زاهدان به دلیل شکایات اعضای تعاونی مسکن توسط پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بازداشت شدند.

به گزارش شهرگندمــ به نقل از  مهر، جمعی از اعضای شرکت تعاونی مسکن شهرداری زاهدان که بیش از ۱۴ سال با وجود احداث منزل در اراضی واگذار شده به انها در مناطق شمالی و شرقی زاهدان همچنان بلاتکلیف هستند با تسلیم شکایت به مراجع قضایی موجب شدند تا پلیس آگاهی بیش از ۵ نفر از کارکنان شهرداری زاهدان را بازداشت کند.

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان  بیان داشت: تعداد زیادی زمین در طی سال های گذشته به برخی از کارکنان شهرداری تحویل داده شده بود که به دلیل غیر قانونی واگذار شدن این اراضی مالکان آنها با گذشت بیش از ۱۴ سال همچنان در بلاتکلیفی بسر می برند.

سرهنگ ابراهیم ملاشاهی با بیان اینکه این اراضی به صورت غیر قانونی به اعضای شرکت تعاونی  واگذار شده و طی ۱۴ سال گذشته هیچ یک از متولیان امر پاسخگوی مطالبات مردم نبوده است اظهار داشت: این پرونده دارای ۳۰۰ نفر شاکی است که با بازداشت تعداد ۵ نفر از افراد دخیل در این پرونده تحقیقات لازم در این زمینه در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: بسیاری از افراد که از سال ۱۳۸۷ نسبت به این پرونده اعتراض و شکایت داشته با گذشت ۱۴ سال در بلاتکلیفی به سر می بردند که با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی به منظور تحقیقات لازم نسبت به تعقیب اعضای این تعاونی اقدام شد.

رییس کمیسیون نظارت و ارزشیابی شورای شهر زاهدان نیز در این رابطه در گفتگو با مهر اظهار داشت: واگذاری زمین به تعدادی از پرسنل خدماتی شهرداری در طی ۲۰ سال گذشته بدون تغییر کاربری اراضی و اسناد قانونی یکی از علت های اصلی تشکیل این پرونده در پلیس آگاهی و بازداشت تعدادی از کارکنان شهرداری است.

پرویز سارانی اظهار داشت: اراضی واگذار شده به تعدادی از پرسنل خارج از مقررات بوده و از آنجا که بسیاری از واحد های مسکونی در جوار دکل های فشار قوی برق احداث شده سلامت بسیاری از مالکان و نیروهای خدماتی شهرداری زاهدان نیز در طی سال های گذشته با تهدید همراه ساخته است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=17573

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
  1. از بازداشت کلان خورهای شهرداری زاهدان چرا خبر تهیه نمی کنی

  2. سلام
    لطفا اززمینهای کشاورزی تحویلی وخریداری شده تعاونی مسکن شهرداری زابل گزارشی تهیه ورسیدگی شود ( ازطرفجمعی از اعضای تعاونی مسکن شهرداری زابل )

  3. سلام برادر دهمرده سفر مسوولین استانی به افغانستان برای پیگیری حق ابه و فعال شدن بازارچه های مرزی چی شد لطفا تیترش کنید

  4. از زمینهای کشاورزی تعاونی مرکز بهداشت زابل که به اسم زمین شهری می خواستند واگذار کنند وبعد از هشت سال هنوزبلا تکلیف هستش گزارش تهیه شود

  5. خداکنه یکی پیداشه مسئولین ……. رو هم….!چرا..؟ چون خیلی به مشکلات شهر ….رسیدگی میکنن البته بصورت شبانه روزی…میترسم از خستگی یه بلایی سرشون بیاد…برن یکم استراحت کنن من برای خودشون میگم.الان …… هیچ مشکلی نداره……………..