تاریخ : شنبه, ۲۲ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 13 August , 2022

باج گیری برخی نمایندگان استان به قیمت سکوت در برابر مشکلات مردم

 • کد خبر : 46314
 • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
باج گیری برخی نمایندگان استان به قیمت سکوت در برابر مشکلات مردم
خبرهای بد و تاسف آور در استان سیستان و بلوچستان رو به رشد شده است و گاه و بی گاه آه را از نهاد مردم بالا می کشد!

خبرهای بد و تاسف آور در استان سیستان و بلوچستان رو به رشد شده است و گاه و بی گاه آه را از نهاد مردم بالا می کشد!

 

گندم خبر, در تازه ترین آمار دریافتی, خبرها حکایت از سهم خواهی برخی از نمایندگان به گوش می رسد، از نماینده ای که سوالش را از وزیر جهاد پس گرفت تا سهمی در بین اعضای هیات مدیره یکی ازادارات استان برای برادرش که ۴ سال سابقه کار بیشتر ندارد دریافت نماید.

 

نماینده ای دیگر نیز در حال تلاش و رای زنی برای کسب صندلی معاونت در دانشگاه آزاد اسلامی برای اقوام خویش است.

 

محرومیت و معضلات در استان سیستان و بلوچستان شده است کیسه ای برای برخی افراد تا دائما از کنار آن برای خویش کسب مال و مقام نمایند.

 

سیستان و بلوچستان شناور در دریایی از مشکلات به مسیر طوفان زده خود ادامه می دهد و مردم هر چهار سال رئیس جمهوری و نمایندگانی برای امید به زنده ماندن در باتلاق مشکلات انتخاب می کنند ما آنها امید را در همان روزهای اول نیست و نابود می کنند.

 

در حال حاضر چند نماینده استان در تکاپو برای گرفتن پست و مقام برای خویشاوندان خود می جنگند و باج میدهند و باج میگیرند, همان هایی که روزی از شانه مردم بالا رفتند تا دستگیرشان باشند و صدای رسای آنان در پایتخت اما حال فقط شده اند دستگیر اقوام و پیگیر منافع شخصی خود, همین است که در ایام انتخابات هر فامیلی تلاش دارد نماینده ای از طایفه خویش را روانه مجلس نماید.

 

اگر بنا بر این است که هر نماینده فقط پیگیر منافع و مشکلات ایل خود باشد، ای کاش شورایی تشکیل می شد و هر ۴ سال ۲ نفر را به نوبت انتخاب تا برای تامین منافع اقوامش روانه مجلس نماید.

 

اینگونه دیگر باقی مردم خواسته ای از نماینده نمیداشتند و چشم انتظار رسیدن نوبت به کاندیدای خویش می ماندند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46314

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 15در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۵
 1. این طرز فکر یک عده بیچاره مثل کسانی است که پا به عرصه تماما دروغ فضای مجاز کردند .از فردای قیامت تان بترسید. اگه مردم به حرف من می کردند باید دو تا مثل شماها رو می گذاشتن تا بلکه مردم رو به غیبت دیگران گرفتار نمی کردند

 2. شما که جرئت نام بدون ندارید شود میخورید که مطلب میزارید

 3. نماینده …… به سیستان سالهاست خیانت کرده

 4. لطفا معرفی کنیدتاماهم بشناسیم

 5. غیر این بود این همه مردم در استان مشکل نداشتند.نام بردن از کسی دردی را دوا نمی کند.

 6. متاسفانه این خبر کاملا صحت دارد سه سال پیش هم زمانی که برادر این نماینده فقط یکسا ل سابقه خدمت داشت به لطف پیگیری های برا در خود که در آن زمان معاون محیط زیست کشور بود بصورت غیر قانونی عضو هیات مدیره شد ولی بعد از چند ماه برکنار شد و اخیرا به بهانه استیضاح وزیر جهاد هر یک از نمایندگآن با دریافت امتیاز از استیضاح وزیر انصراف داده و ظاهرا سهم نماینده سیستان انتصاب برادر ش بعنوان عضو هیات مدیره بوده است و چه جالب و سوال برانگیز است اصرار این نماینده به انجام این کار غیر قانونی و چه ارزان و خودخواهانه حق مردم مظلوم و زجر دیده سیستان معامله می گردد ……….. و ید الله فوق ایدهم …….
  ممنون از گندم خبر بابت افشاگری

 7. البته از حق نباید گذشت که این نماینده امتیاز دیگری هم از وزیر جهاد کشاورزی گرفته و آنهم برکناری مدیر زحمتکش جهاد کشاورزی استان و انتصاب فردی کم تجربه و معلوم الحال بعنوان مدیر جهاد استان بوده که عملکرد این مدیر ….. در آینده نزدیک خود گویای این مطلب خواهد بود و اطلاع رسآنی میگردد ……..

 8. ای کاش رسانه هم جنایی نبود

 9. کاش لاقل واسه سیستان یک قدم برمیداشتن

 10. وای بر شما اگه فکر می کنید با این کارها جایگاه شخصی رو که خداوند عنایت کرده می تونید بر هم بزنید ودر خوندین. اگه فکر می کنی راه طباطبایی که از مشهد قراره بیاد رو هموار می کنید سخت در اشتباهید. ای کور دلان جیره خوار .نماینده مورد نظر شما یک قرآن ناطق است جانمان فدای دکتر احمد علی کیخا .بسوزید وبسازید تا روزی که سرازیرتان کنند در قبر تاریک وتنگ

 11. اگر اسم نمی برسد شکر می خوری الکی مطلب می نویسی

 12. شنیده ایم تمام تخریب های گندم خبر بر علیه نمایندگان سیستان بخاطر هموار کردن راه اقای طباطبایی مشهد هست که برای نمایندکی سیستان دلش رو صابون زده .لطفا شفاف سازی کنید تشکر

 13. خدا …. کنه نماینده مون اقای ….رو ک اصلا داخل زابل نیستن..خدا ازش بپرسه

 14. با سلام و ارادت حضورمخاطبین محترم
  برادر عزیزم تخریب نیست واقعیت است هرچند تلخ است باید بپذیریم