تاریخ : جمعه, ۷ بهمن , ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023

ایجاد ۵ کارگروه بمنظور برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل

  • کد خبر : 31808
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۲۶
ایجاد ۵ کارگروه  بمنظور برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل

گندم پرس : ظهر روز (چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه) جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با محوریت زمینه سازی و بسترسازی برای برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات و تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای […]

گندم پرس : ظهر روز (چهارشنبه ۲۱ بهمن ماه) جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با محوریت زمینه سازی و بسترسازی برای برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات و تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای ، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل ، در این نشست که با حضور مسوولان روابط عمومی های بیش از ۴۰ اداره و ارگان برگزار شد ، مهندس ناظری معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل از روابط عمومی به عنوان جایگاه مهمی که همواره با مدیر و مردم در ارتباط است یاد کرد و گفت ، روابط عمومی قلب هر ارگانی هستند و می توانند هم در جهت انعکاس مشکلات مجموعه خویش و هم مشکلات مردم و نیز تحقق اهداف نظام نقش بسزایی ایفا نمایند.

این مسوول انتخابات ۷ اسفند را حادثه ای عظیم و تاریخی برشمرد و تصریح کرد: وظیفه هر ایرانی است که در این انتخابات شرکت کند و در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر آن تلاش نماید و روابط عمومی های ادارات نیز بایستی با توجه به نقش پررنگی که دارند ، بستر و زمینه حداکثری حضور مردم در پای صندوق های رای را در کنار سایر نهادها و توده های مختلف مردم ایجاد کنند.

ناظری بیان داشت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای باعث ، اقتدار و مظهر قدرت بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران بوده و مسوولان نظام می توانند در همه عرصه ها با توجه به مشارکت حداکثری مردم ، پیروز و سربلند ظاهر شوند.

این مسوول از اعضای کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات و مسوولان روابط عمومی های حاضر در جلسه خواست : به گونه ای فعالیت کنند که حتی مخالفان در انتخابات شرکت کنند.

فرماندار ویژه شهرستان زابل خاطر نشان کرد : باید مردم را با وظیفه نماینده و قوانین و مقررات انتخابات بیش از پیش آشنا نمود و حقوق رای دهنده و رای گیرنده را برای مردم مشخص نمود.

ناظری تصریح کرد : در انتخابات آتی ، همانگونه که مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور و همه مسوولان نظام به آن اشاره داشتند ، مشارکت حداکثری و صیانت از آری مد نظر می باشد و همه باید تشریک مساعی کنند تا ان شا الله این مهم محقق شود.

در این نشست سرحدی مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل و مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دهمین دوره مجلس شواری اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ستاد انتخابات شهرستان زابل نیز به ایراد سخن پرداخت و اظهار داشت : یکی از مسائل حیاتی و مهم پیش رو مسئله انتخابات است، حضور پر شور مردم در این حماسه سیاسی موجب حفظ دستاوردهای نظام  و آرمان های امام راحل و شهدا بوده و باعث خوشحالی دوستان جمهوری اسلامی ایران و ناراحتی و زبونی دشمنان کشور عزیزمان خواهد بود.

مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهر ستان زابل ، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور دربحث انتخابات گفت :حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای اولویت اصلی همه مسولان نظام است و همه باید با همت مضاعف و روحیه جهادی بکوشند تا این مهم به سرانجام برسد.

مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل :یکی از وظایف اصلی این کمیته را  ، زمینه سازی حضور گسترده  مردم در انتخابات و  ارائه راهکارهای موثر برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات وترغیب و تشویق مردم برای مشارکت حداکثری پای صندوق های رای بیان کرد.

وی وظیفه ذاتی و مهم دیگر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی را نظارت بر روند تبلیغات کاندیداها دانست و افزود: این کمیته با تمام توان خویش  موارد پیرامون حوزه تبلیغات کاندیداها و گروه ها و احزاب سیاسی را دنبال می کند تا با پویایی فضای تبلیغاتی بستر لازم جهت ایجاد شور و شوق انتخاباتی و افزایش مشارکت مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را به وجود آورد .

سرحدی از مسولان روابط عمومی های حاضر در این نشست خواست ، هر گونه تخلف انتخاباتی را در صورت مشاهده به ستاد انتخابات شهرستان زابل واقع در فرمانداری این شهرستان و یا از طریق شماره تماس ۳۲۲۳۹۰۱۰ و سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۲۲۴۰۲۲۴۰۱۷  منعکس نمایند.

وی با اشاره به اینکه : همانگونه که در کشور ما همه احاد جامعه دست به دست هم داده اند تا حماسه ای عظیم و سترگ را خلق کنند ، دشمنان نظام و عوامل جاسوسی آنها هم با تمام توان و قوا در صدد هستند تا  این انتخابات را به چالش بکشند و  برای کاهش حضور مردم توطئه چینی می کنند. لذا لازم است که ما با تمام توان در هر چه پررنگ تر برگزار شدن این حماسه سیاسی و زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو با توجه به اینکه این یک وظیفه شرعی ، عرفی و ملی است همکاری همه جانبه  داشته باشیم و بکوشیم.

 

مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل بیان داشت : برای اولین بار در سطح منطقه  ما  جهت ورود اقشار مختلف مردم در عرصه انتخابات و بصیرت بخشی به آنها و برگزاری با شکوه انتخابات و زمینه سازی و ترغیب و تشویق مردم  به منظور حضور حداکثری آنان در پای صندوق های رای ، ۵ کارگروه در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل  به شرح ذیل ایجاد نموده ایم.

۱.     کارگروه روحانیت: متشکل از دفتر امام جمعه محترم، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان اوقاف و امور خیریه ،حوزه علمیه برادران و خوهران، با محوریت دفتر امام جمعه محترم شهرستان زابل

۲.     کارگروه فرهنگی و آموزش :متشکل از اداره آموزش و پرورش، دانشگاه‌های آزاد اسلامی، دانشگاه ملی و پیام نور، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز آموزش فنی حرفه ای، اداره کتابخانه‌های عمومی ، با محوریت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زابل

۳.     کارگروه کارگری و اصناف: متشکل از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره صنعت معدن و تجارت، مجمع امور صنفی و جهاد کشاورزی: با محوریت اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی

۴.     کارگروه تبلیغات و فضاسازی:متشکل از شهرداری زابل ، جمعیت هلال احمر، اداره ورزش و امور جوانان و بخشداری مرکزی : با محوریت شهرداری زابل

۵.     کارگروه رسانه ها: متشکل از واحد خبر ، رادیو شهری زابل ، تعدادی از خبرنگاران خبرگزارهای رسمی کشور و نیز برخی از سایت های خبری مجوز دار و قانونی منطقه سیستان، با محوریت رادیو شهری زابل

 

سرحدی افزود :همچنین ادرات و ارگان ها  نسبت به آماده سازی بیانات حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهور،مراجع عظام تقلید و شهدا در بحث انتخابات در قالب کلیپ، بروشور، پوستر و بنر و… اقدام کنند و حتما در بحث آثار تولیدی خود، در کنار نام روابط عمومی هر اداره و ارگان _ عبارت کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستادانتخابات شهرستان زابل را به منظور پویایی هر چه بیشتر و ایجاد فضای پورشور انتخاباتی در سطح شهرستان درج نمایند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری زابل با بیان اینکه این اقدامات و برنامه ها طی یوم جاری در قالب مصوبه به همه ادرات و ارگانهای شهرستان ارسال می شود افزود : آخرین اقدامات صورت گرفته توسط کارگروه‌ها می بایست تا یکم اسفندماه به کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل ارائه گردد.

مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل تصریح کرد با هماهنگی های انجام گرفته تمام فعالیت های ادارات و ارگان ها در بحث انتخابات دنبال می شود  و در پایان انتخابات از ۱۰ روابط عمومی برتری که تلاش های ارزنده و چشم گیری در بحث بسترسازی و ترغیب و تشویق حداکثری مردم به منظور  شرکت در انتخابات داشته اند،تجلیل بعمل خواهد آمد.

IMG-20160212-WA0002

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=31808
  • دیدگاه‌ها برای ایجاد ۵ کارگروه بمنظور برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات در کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان زابل بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.