اورژانس روستای چرک در انتظار تدبیر مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل

  • کد خبر : 18382
  • ۰۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۸
اورژانس روستای چرک در انتظار تدبیر مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل

شهرگندمـــ : از مدتها قبل کار ساخت پایگاه اورژانس جاده ای در روستای چرک در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی زابل قرار گرفت و چند ماه قبل کار ساخت ساختمان اصلی آن به پایان رسید و درحال حاضر بلااستفاده مانده است. لازم بذکر است روستای چرک از توابع شهرستان نیمروز از روستاهای بزرگ سیستان میباشد […]

شهرگندمـــ : از مدتها قبل کار ساخت پایگاه اورژانس جاده ای در روستای چرک در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی زابل قرار گرفت و چند ماه قبل کار ساخت ساختمان اصلی آن به پایان رسید و درحال حاضر بلااستفاده مانده است.

لازم بذکر است روستای چرک از توابع شهرستان نیمروز از روستاهای بزرگ سیستان میباشد .

 

IMG-20140910-WA0055

 

اهالی روستای چرک در تماس با شهرگندمـــ خواستار انتشار این مطلب و حل مشکلات پیش روی جهت افتتاح و آغاز بکار آن از سوی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل شدند.

بدون شک یک از اصلی ترین مشکلات پیش روی , کمبود نیروی انسانی جهت تامین کادر این مرکز میباشد که کار را برای افتتاح آن دشوار کرده است , اما سوال این است که در زمان ساخت چرا به این مهم توجهی نشده است و مردمی که کیلومترها با اولین بیمارستان فاصله دارند اگر دچار مشکلات اورژانسی شوند به چه وسیله باید به بیمارستان منتقل شوند ؟

بنظر میرسد زحمتکشان دانشگاه علوم پزشکی زابل با همتی مضاعف این مساله را در دستور کار خود قرار دهند تا پیش از این به ساختمان این مرکز که با زحمات فراوان و زمین وقفی یکی ازاهالی ساخته شده است ,آسیب وارد نشود.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=18382

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. در انتظار جوابیه علوم پزشکی هستیم ایا میخوان پاسخگو باشند یا نه؟