شهرگندمــــ : فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از انهدام باند بزرگ تروریستی در جنوب شرق کشور و دستگیری 12 عضو آن خبر داد این افراد در عملیات تروریستی شهادت یک معلم و یک بسیجی در شهرستان سرباز و چندین عملیات امنیتی دیگر نقش داشته اند.  به گزارش شهرگندمـــ به نقل از پایگاه خبری پلیس ، […]

شهرگندمــــ : فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از انهدام باند بزرگ تروریستی در جنوب شرق کشور و دستگیری 12 عضو آن خبر داد این افراد در عملیات تروریستی شهادت یک معلم و یک بسیجی در شهرستان سرباز و چندین عملیات امنیتی دیگر نقش داشته اند. 

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار سرتیپ دوم پاسدار “حسین رحیمی” با اعلام این خبر گفت:در پی شهادت یک معلم و یک بسیجی در شهرستان سرباز، اکیپ های تخصصی پلیس آگاهی، اطلاعات و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری یگان های عملیاتی شهرستان سرباز وارد عمل شدند و اقدامات اطلاعاتی گسترده ای را جهت شناسایی عوامل این حادثه تروریستی آغاز کردند.

وی افزود:در نتیجه اقدامات انجام شده طی سه روز گذشته یگان های عمل کننده موفق شدند ضمن شناسایی یک باند بزرگ تروریستی در جنوب شرق کشور در یک عملیات منسجم و برنامه ریزی شده، این باند را منهدم و 12 نفر را در این ارتباط دستگیر کنند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه این افراد در عملیات تروریستی شهادت یک معلم و یک بسیجی در شهرستان سرباز و چندین عملیات امنیتی دیگر نقش داشته اند تاکید کرد: تمامی این افراد با عملیات منسجم فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان دستگیر شده اند.

 

بنا براین گزارش حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان درمجلس شورای اسلامی نیز درمصاحبه با خبرآنلاین گفت : یک باند مسلح تشکیلاتی و با برنامه‌ریزی قبلی دست به ترور معلمین در جنوب استان زده است. این ترورها ربطی به گروه جیش‌العدل نداشته و با هدف تفرقه انجام شده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه