گندم پرس : عصر هامون : فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: در درگیری مسلحانه مرزداران با باند بزرگ سوداگران مرگ در منطقه مرزی لار 2 نفر از سوداگران مرگ کشته و بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد. سردار رهام بخش حبیبی  با اعلام این خبر اظهار داشت: در درگیری مسلحانه مرزداران استان […]

گندم پرس : عصر هامون : فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: در درگیری مسلحانه مرزداران با باند بزرگ سوداگران مرگ در منطقه مرزی لار 2 نفر از سوداگران مرگ کشته و بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد.

سردار رهام بخش حبیبی  با اعلام این خبر اظهار داشت: در درگیری مسلحانه مرزداران استان با باند بزرگ قاچاقچیان یک تن و 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر در ارتفاعات لار شهرستان زاهدان منهدم و دو نفر از سوداگران مرگ کشته و دستگیر و تعدادی از زخمی ها نیز به خاک پاکستان متواری شدند.

وی ادامه داد: در این درگیری 69 عدد کوله حاوی یک تن و 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، کراک، هروئین و شیره تریاک به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف و ضبط شد.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از همکاری مردم غیور سیستان و بلوچستان در مشارکت با نیروهای مرزبانی برای تامین امنیت، افزود: مرزداران هنگ مرزی زاهدان با حفظ صحنه درگیری تا روشن شدن هوا در پایش منطقه موفق شدند اجساد تعداد یک نفر از قاچاقچیان که در جریان درگیری به هلاکت رسیده بودند را شناسایی و یک نفر دیگر از آنها را که مجروح شده بود دستگیر کنند.
سردار حبیبی با اعتراض شدید به نیروهای مرزی پاکستان به دلیل بی توجهی به کنترل مرزهای مشترک خود با ایران بیان کرد: مراتب اعتراض جمهوری اسلامی ایران به کشور پاکستان ابلاغ شده و انتظار داریم تا نیروهای امنیتی و انتظامی این کشور نظارت بیشتری بر مناطق مرزی خود داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه