گندمـــ پرس : پوشیدن لباس محلی توسط مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان , نقل محافل عمومی و خصوصی شده و تصویر این لحظه نیز در فضای مجازی دست به دست می چرخد و اظهار نظرات مختلفی نیز دراین مورد بیان می شود.     برخی از این اتفاق خوشحالند و برخی ناراحت و نگران […]

گندمـــ پرس : پوشیدن لباس محلی توسط مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان , نقل محافل عمومی و خصوصی شده و تصویر این لحظه نیز در فضای مجازی دست به دست می چرخد و اظهار نظرات مختلفی نیز دراین مورد بیان می شود.

 

ostandar

 

برخی از این اتفاق خوشحالند و برخی ناراحت و نگران و البته دلواپس ! و برخی نیز با زیرکی به این کار نقد وارد می کنند و علیرغم رضایت خود را راضی نشان نمی دهند , که نشان از هوش بالا و البته برنامه محوریشان ! برخی نیز علیرغم ناراحتی خود را ناراحت نشان نمی دهند , برخی این اقدام را با اقدامات احمدی نژاد در دولت قبل مقایسه می کنند وبرخی نیز این مساله را به نزدیک شدن به انتخابات ربط می دهند و برخی نیز این مساله را یک امر عادی و به جهت همراهی استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان با مردم استان می دانند.

برخی از آن بعنوان لباس محلی استان و برخی دیگر بعنوان آنچه بدان معروف است , یعنی لباس بلوچی از آن یاد می کنند , جوانان سیستانی گاها از این اقدام ناراحت و برخی نیز معتقدند که باید لباسی سیستانی به وی اهداء شود و او لباس را برای لحظه ای هم که شده برتن کند , برخی که سن و سالی از آنها گذشته , با یادآوری گذشته و حال کسانی که در سیستان این لباس را برتن دارند , معتقدند که این لباس محلی کل استان است.

جالبترین اظهار نظر که در چند روز گذشته دراین خصوص مطرح و منتشر شده است مربوط می شود به طنز کوتاه رضا صادقی نویسنده طنز پرداز بلوچ که پیشنهاد داده استاندار فامیلش را از هاشمی به هاشمی زهی تغییر دهد  , این نوشتار که در ندای زاهدان منتشر شده است بدین شرح می باشد : جواد صادقی – (طنز) – جناب استانداردراقدامی بسیارارزشی و همگام بادولت و همراه باملت کاری مانند شیرین کاری های آقای احمدی نژاد در سفرهای استانی انجام داده البته این لباس برازنده ی ایشان بود فقط کلاه بره ای و ساعت رادو کم داشت که این از کم لطفی مشاوران رسانه ایش بود که این دو قلم را کم گذاشته بودند و پیشنهاد این حقیر به مشاور اقوام و طوایف استاندار این است که نام خانوادگی استاندار محترم را از هاشمی به هاشم زهی تغییر دهند و عکسی حرفه ای از ایشان هنگام صرف کباب ترونچه ی نوکاباد زیر درخت انارسنگان بیندازند و این عکس تکمیل تر خواهدشد.

به آن دسته از عزیزانی که از هول حلیم افتاده اند در دیگ و عکس جناب استاندار را در فضای مجازی به خصوص واتساپ و فیسبوک به کرات منتشر کرده اند توصیه می شود عکس تکمیلی این بزرگوار را که متعاقبا ارسال خواهد شد به صورت پوستر در تیراژ بالا چاپ کنند و به همه ملت همیشه در صحنه بدهند تا استاندار بلوچستانی را که در بحبوبه ی استانی شدن انتخابات چنین حرکت ارزشی را انجام داده بهتر بشناسند و با مثلا خدمات ایشان بیشتر آشنا شوند.

گندمـــ پرسی جوان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه