شهرگندمـــ : گویا مسائل مربوط به هیات فوتبال زابل قرا رنیست به این زودیها به پایان برسد. به گزارش شهرگندمــــ ظهر امروز حامد سراوانی مربی تیم باسابقه و قدیمی شاهین زابل طی نامه ای رسمی انحلال این تیم را اعلام کرد. در بخشی از این نامه سراوانی , هیات فوتبال زابل را ناتوان و ناموفق […]

شهرگندمـــ : گویا مسائل مربوط به هیات فوتبال زابل قرا رنیست به این زودیها به پایان برسد.

به گزارش شهرگندمــــ ظهر امروز حامد سراوانی مربی تیم باسابقه و قدیمی شاهین زابل طی نامه ای رسمی انحلال این تیم را اعلام کرد.

index

در بخشی از این نامه سراوانی , هیات فوتبال زابل را ناتوان و ناموفق دانسته و علت این تصمیم  و انحلال تیمش را عدم همکاری با هیات کنونی یاد کرده است و خواستار تغییر آنان شده است.
در بخشی دیگر  از این نامه امده است : اینجانب حامد سراوانی شریف مسءول و سرمربی تیم فوتبال شاهین مدت ده سال است که با هزینه شخصی افتخار خدمت کردن به جوانان مستعد و باانگیزه زابل را دارم.
این هیات که قبل از به روی کار آمدن فقط از صداقت و حرکت در راستای قانون حرف میزد نتوانست جز قهرمانی در فوتبال استان و راهیابی به مسابقات دسته سوم کشور چیز دیگری را به ارمغان بیاورند.
بنده اعلام میدارم به هیچ عنوان با چنین هیاتی همکاری نخواهم کرد و بر خلاف میل باطنی از خدمت کردن به جوانان ، از حضور در مسابقات دسته اول زابل انصراف خواهم داد .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه