انتقال تیم همراه از فرمانداری خواف به فرمانداری زابل

 • کد خبر : 47661
 • ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
انتقال تیم همراه از فرمانداری خواف به فرمانداری زابل
چندی قبل بعد از کش و قوس های فراوان بر سر کرسی فرمانداره بالاخره حسین سنجرانی به عنوان معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل منصوب گردید.

چندی قبل بعد از کش و قوس های فراوان بر سر کرسی فرمانداره بالاخره حسین سنجرانی به عنوان معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل منصوب گردید.

وی از بومیان منطقه می باشد که چند سالی از خدمت خویش را در شهرستان های استان خراسان رضوی خدمت و اکنون لیاقت خدمت به مردم مظلوم دیار خود را کسب نموده است.

بر سر انتصاب ایشان نیز بحث های زیادی بود و هنوز نیز می باشد، البته در این مدت گذشته از بر روی کار‌ آمدن وی با توجه به مشکلات عدیده ی منطقه هیچ تلاش و تکاپوی خاصی از جناب ایشان قابل رویت نیست.

جناب سنجرانی گویا بر اساس سیره و منش فامیلی خویش بیشتر دوستدار روابط و دیدار های مردم داری مابانه می باشد و آنچان خوی اجرایی در وجود ایشان یافت نمی شود، البته تا به اینجای کار چنین به نظر می آید که ان شاءالله در آینده تکانی اساسی به خود بدهند.

آنچه باعث نوشتن این یادداشت گردید مشاهده حکم انتصاب معاونت توسعه و برنامه ریزی فرمانداری زابل بود، از آنجاکه ما خبرنگار ها کمی در امور با کنجکاوی می نگریم متوجه شدیم اقای منتصب شده به عنوان معاونت توسعه و برنامه ریزی در زمان تصدی جناب فرماندار در شهرستان خاف نیز همین پست را در آنجا اشغال داشته اند.

گویا جناب فرماندار عزیز یک تیم کامل دارند و هرجا که میروند آن ها را با خود کوچ میدهند و در آنجا نصب می گردانند، جناب آقای سنجرانی درست است عزیز نصب گردیده از روی فامیلش به نظر می آید که بومی باشد، اما تکلیف جوانانی که در این شرایط بد آب و هوایی مانده اند و زندگی میکنند چیست؟ آیا آن ها حق پیشرفت ندارند؟؟؟؟

جناب استاندار گناه آن جوانی که از آب و هوای خوب شهرها و استان های خوش آب و هوای کشور گذشته و در منطقه خویش به عشق خدمت به مردمش مانده است،چیست؟؟؟

آیا گناهش این است که اهل لابی ، حزب و گروهی نیست که به راحتی از شهری به شهری دیگر‌ جابجا شود؟

قهر طبیعت کم است که باید مردم چنین رفتار مسئولانی را که ظرفیت های نیروی انسانی منطقه را نادیده میگیرند نیز تحمل نمایند.

هرچند میدانم که این مطلب در گوش های سنگین حضرات فرو نمیرود و به همانگونه که میلشان است اسب مراد را میتازانند اما بنده تکلیفم ایجاب میکرد این نکات را گوشزد نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاه
سیدمحمدکاظم حسینی طباطبائی
مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی گندم خبر(پرس)

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47661

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
 1. باسلام
  آقای طباطبایی چرا قضاوت نابجا میکنید
  چرا مسئولین قبل از ایشان را زیر ذره بین نبرده آید
  هدف نجات سیستان است وقتی ایشان از طرف مقامات ارشد مملکت انتخاب شده حتما کارنامه ای بدون خطا دارند شما بعنوان مسئول این سایت موظفید خطایی که باعث نابودی سیستان شده را گزارش کنید نه اینکه قلم در دست بگیرید و باعث تخریب نیروهای دلسوز این مرز و بوم شوید خواهشاً اول قدری تفکر کنید سپس نگارش کنید ممنون
  محمود

 2. احسنت به اقای سنجرانی کار خیلی عالی وپسندیده ای کردند حتما کارای اون فرد رادیده که این انتصاب راکرده اگر اون فرماندار لطفا درکارش دخالت بیجا نکنید نکنه شما کسی رادرنطر دارید