تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

انتقادبازنشسته دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از سیستم بهداشت ودرمان کشور

  • کد خبر : 32703
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۳۰
انتقادبازنشسته دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از سیستم بهداشت ودرمان کشور

گندم پرس :موسی یوسفی بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که مدتهاست با بیماری دست و پنجه نرم میکند طی یادداشتی  به عنوان یک بازنشسته درمانی از سیستم بهداشت و درمان کشور انتقاد کرد و نوشت : بسمه تعالیاحتراما اینجانب موسی یوسفی بهیار بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که در سال ۹۱ پس از ۳۰ سال […]

گندم پرس :موسی یوسفی بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که مدتهاست با بیماری دست و پنجه نرم میکند طی یادداشتی  به عنوان یک بازنشسته درمانی از سیستم بهداشت و درمان کشور انتقاد کرد و نوشت :

بسمه تعالی
احتراما اینجانب موسی یوسفی بهیار بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که در سال ۹۱ پس از ۳۰ سال خدمت صادقانه به بازنشستگی نایل شدم که متاسفانه دو ماه بعد از ان بخاطر عوارض ناشی از سختی کار ۳۰ سال خدمت طاقت فرسا در پرستاری دچار AVN(قطع خون رسانی سر هردو مفصل فمور)شدم که یکی را حدود دو سال قبل با پرداخت هزینه ی سنگینی در تهران عمل نمودم و در اواخر سال ۹۴ به علت اینکه هرکجا برای عمل دوم مراجعه نموندم از من تقاضای زیرمیزی نمودند( بخصوص در شهر مشهد و هر کدام از ارتوپدهای عزیز تقاضای مبالغ ۱۰ تا ۲۰ میلیون نمودند، بخاطر حفظ ابروی این عزیزان از اسم شان و مبلغ درخواستی شان صرف نظر میکنم اما در صورتی که جناب شخص وزیر برای بهبود اوضاع بخواهند با کمال میل اطلاعاتشان را میدهم) و من توانایی پرداخت این همه پول رو نداشتم که از طریق شبکه ی مجازی و ارتباط با سازمان نظام پرستاری مشکلم را مطرح نمودم .

نتیجه این شدکه همکارانی از شهرهای مختلف بخصوص تبریز با روی باز استقبال کردند و مرا پذیرش دادند که مقدمات و هماهنگی لازم با خانم صادقی دصورت گرفت و ایشان و همکارانشان بدون کوچکترین چشمداشتی با آقای دکتر حسین اصلانی فوق تخصص جراحی لگن صحبت کرده و شرایط و عزیمت بنده جهت عمل مهیا شد و تحت عمل جراحی با بیمه ام انجام شد و پرسنل بخش ارتوپدی، خانم صادقی مسئول اتاق عمل بیمارستان شهدای تبریز به صورت نوبتی بالای سرم بعنوان همراه میماندند(بنده بخاطر مشکلاتی تنها به تبریز رفته بودم و همراه هم نداشتم) .

حال پس از طی کردن مراحل سخت درمان این سوال از وزیر محترم بهداشت اقای دکتر هاشمی دارم:
چرا بعد از اینکه فردی در سیستم بهداشت و درمان بازنشسته شد و دچار عوارض سختی ناشی از کار طاقت فرسای پرستاری شد دیگر دانشگاه مربوطه ایی که در ان خدمت میکرده پاسخگوی این فرد یا افراد نباشد و در پاسخ مراجعه به آن ها مسوولین بگویند که به سازمان بازنشستگی مراجعه کنید؟

چرا هنوز بحث زیر میزی ها با وجود استقرار طرح تحول نظام سلامت هنوز پابرجا و بیشتر شده و در آخر ایا حق من این است که برای درمان خودم هزاران کیلومتر ان طرف تر بدور از خانواده و سیستم حمایتی با مشقت و تحمل خطرات سفر مراجعه کنم؟

اگرچه که دوستانم در انسانیت و مهربانی چیزی برایم کم نگذاشتند و تا عمر دارم مدیونشان هستم، اگر کسی نبود که مرا در شهر دیگر حمایت میکرد خدا میداند چه اتفاقی برای سلامتی من پیش می امد و حال انانی که مشکلاتی مشابه من دارند را چه کسی پاسخگو خواهد بود، امیدوارم مسایل اینچنینی را پیگیری نمایید و تا دیگر شاهد اینگونه مشکلات نباشیم ./سلامت نیوز

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32703

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. آقای یوسفی ! زیر میزی نیست و روی میزی بهش میگن ! در ضمن حق دکتر ارتوپد را با رغبت پرداخت کرده ای ، حالا می خواهی آدم فروشی بکنی ! هرچقدر پول بدهی به همان اندازه خدمات می گیری ! خودت بهتر می دانستی که شرایط بیمارستان های خصوصی چطور می باشد ! چرا حاضر نشده ای که به بیمارستان دولتی بروی ؟ ناشکر نباش ! اگر بیمارستان دولتی رفته بودی و پول نمی دادی ، بخیه هایت را دوباره باز می کردند ! در تبریز هم از شما سواستفاده رسانه ای شده است و یک گروه خاص به اهداف خود رسیده اند و از روی دلسوزی شما را مداوا نکرده اند و خود شخص شما برایشان مهم نبوده است. چرا همه دنبال اصل مشکل نیستند و یه جوری می خواهند ماست مالی بکنند ؟ مالیات بسیار سنگین جای هیچ گونه ترحمی برای ارائه کننده خدمات به مردم باقی نگذاشته است. حق بیمه که مرتب بالاتر می رود به قول معروف دیگه کف گیر به ته دیگ رسیده