تاریخ : شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023

انتصاب مشاور رسانه ای توسط شهردار زابل

  • کد خبر : 26142
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
انتصاب مشاور رسانه ای توسط شهردار زابل

نی زار نوشت : حمید رضا نوری شهردار زابل طی حکمی امیرحسین خمر را به سمت مشاور جوان فرهنگی و رسانه ای شهرداری زابل منصوب کرد. در بخش هایی  از این حکم آمده است نظر به مراتب تعهد ، حسن سوابق ارزنده و تجربیات ارزشمند در مسائل فرهنگی جنابعالی را به عنوان مشاور جوان فرهنگی […]

_______20140111_1646593349 نی زار نوشت : حمید رضا نوری شهردار زابل طی حکمی امیرحسین خمر را به سمت مشاور جوان فرهنگی و رسانه ای شهرداری زابل منصوب کرد.

در بخش هایی  از این حکم آمده است نظر به مراتب تعهد ، حسن سوابق ارزنده و تجربیات ارزشمند در مسائل فرهنگی جنابعالی را به عنوان مشاور جوان فرهنگی و رسانه ای شهرداری زابل منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و همچنین سیاست های دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی های فرهنگی ، اجتماعی و رسانه موجب تعامل هر چه بیشتر با اصحاب رسانه و استفاده از ظرفیت ها و پتانسل های فرهنگی در جهت توسعه  شهری فراهم نمایید امید است با صداقت کاری ، در انجام امور محوله موفق باشید.

ضمنا طبق اطلاعات بدست آمده معارفه مشاور فرهنگی و رسانه ای شهرداری زابل به زودی برگزار خواهد شد.

گفتنی است امیرحسین خمر مدیر مسئول رسانه خبری تحلیلی سیستان آنلاین با سابقه چند سال فعالیت رسانه ای می باشد.

رسانه نی زار ضمن تشکر از حمید نوری شهردار زابل بابت این انتصاب شایسته٬ امیدوار است روز به روز شاهد پیشرفت و برنامه ریزی دقیق تری در حوزه فرهنگی و رسانه ای منطقه باشیم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=26142

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. آفرین به آقای نوری روشن فکر

  2. اقای شهرداربه فکرچاله های شهرباش ماهی یک بار ماشینمو جلوبندی سازی میبرم

  3. سلام ضمن تشکر از مدیریت ارزشی سایت شهر گندم بابت انتشار مطالب جا دارد از آقای شهردار بابت انتصاب شایسته تشکر و قدردانی داشته باشم نگاه به جوانان امروزه در تمام دنیا نهادینه شده است