شهرگندمــــ : علی اکبر نصیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل طی حکمی ‌عبدالعزیز میر‌خزیمه را به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیمروز منصوب کرد‌. ‌به گزارش شهرگندمـــ به نقل از فارس جواد اکبری زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل در مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت درمان شهرستان نیمروز در دفتر فرماندار‌ از مقوله […]

شهرگندمــــ : علی اکبر نصیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل طی حکمی ‌عبدالعزیز میر‌خزیمه را به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیمروز منصوب کرد‌.

‌به گزارش شهرگندمـــ به نقل از فارس جواد اکبری زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زابل در مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت درمان شهرستان نیمروز در دفتر فرماندار‌ از مقوله سلامت به عنوان مقوله‌ای بین‌بخشی یاد کرد و همکاری در این بخش را موجب ارتقا سلامت دانسته و ارتقاء سلامت جامعه را موجب پویایی و توسعه بیان کرد‌.

محمد طاهری فرماندار شهرستان نیمروز نیز از تلاش‌های پرسنل دانشگاه علوم پزشکی زابل که با جدیت در راستای سلامتی مردم منطقه سیستان گام بر می‌دارند، تشکر و قدردانی کرد‌.

وی ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای دکتر میر‌خزیمه‌، برخی از مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان را بیان داشت و خاطرنشان کرد که هم مردم و هم مسئولان در این مسیر کمک خواهند کرد‌.

‌میر خزیمه نیز از اعتماد رئیس دانشگاه برای انتخابش به عنوان سر پرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیمروز تشکر و قدردانی کرد‌ و از همه همکاران و همچنین مسئولان شهرستان خواست برای موفقیت و کاهش مشکلات بهداشتی درمانی شهرستان نیمروز‌، وی را یاری دهند‌.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه