انتصاب سرپرست جدید دانشگاه سیستان و بلوچستان

  • کد خبر : 19595
  • ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۳
انتصاب سرپرست جدید دانشگاه سیستان و بلوچستان

شهرگندمـــ : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری‌، طی حکمی ‌علیرضا بندانی را به سمت سرپرست دانشگاه سیستان و بلوچستان منصوب کرد.   به گزارش شهرگندمـــ به نقل از فارس در حکم دکتر فرهادی خطاب به علیرضا بندانی آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه سیستان و بلوچستان را […]

شهرگندمـــ : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری‌، طی حکمی ‌علیرضا بندانی را به سمت سرپرست دانشگاه سیستان و بلوچستان منصوب کرد.
 
url
به گزارش شهرگندمـــ به نقل از فارس در حکم دکتر فرهادی خطاب به علیرضا بندانی آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه سیستان و بلوچستان را برپایه قوانین، سیاست‌ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق راهبردهای تحقق سند دانشگاه اسلامی و بر آوردن اهداف نظام علم و فناوری و نقش‌آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.

وزیر علوم‌، همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر علیرضا رضوانی رئیس سابق دانشگاه سیستان و بلوچستان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

‌دکتر علیرضا بندانی دارای درجه دکترای سم شناسی و فوق دکترای بیوتکنولوژی و استاد رشته گیاه پزشکی دانشگاه تهران است و از سوابق اجرایی وی می‌توان به معاونت آموزشی دانشگاه زابل، رئیس امور دانشجویی و مدیر گروه گیاه پزشکی دانشگاه سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

 

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19595

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. با ارزوی توفیق برای اقای دکتر بندانی که از نخبگان برجسته علمی کشور و استادی مسلم با درجه علمی بسیار بالا/به مردم سیستان و بلوچستان اتخاب این دانشمند را تبریک می گوییم

  2. آقای دکتر برایتان آرزوی موفقیت میکنم . با توجه به اینکه سیستانی هستید خدا کند چوب لای چرخ کارتان نگذارند

  3. تبریک صمیمانه مردم سیستان را بپذیر و همیشه سیستانی بمان!!!

  4. ………….. از قبیل …………… سعی زیادی نمودند که پست با اهمیت ریاست دانشگاه رو بدست بیاورند . اما خدا را شکر که تدبیر ……………..نقشه های کوردلان و تنگ نظران را خنثی نمود . و با درایت ایشان فردی بومی بر مسند ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان نشست .

  5. کسی کار به کار زابلیا نداره اینا خودشون چش دیدن همدیگرو ندارن و تیشه به ریشه هم میزنن.