تاریخ : پنج شنبه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۲ Thursday, 8 June , 2023

انتخابات نشـانه ی مـردم سـالاری دینـی

 • کد خبر : 31155
 • ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۹
انتخابات نشـانه ی مـردم سـالاری دینـی

گندم پرس : به گــزارش پایگاه اطلاع رسـانی دفترامام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلای المهدی (عج)  با اشاره به تعابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در دیدار ائمه جمعه سراسرکشور ، گفت : نماز جمعه یک قرارگاه ایمان ، […]

گندم پرس : به گــزارش پایگاه اطلاع رسـانی دفترامام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلای المهدی (عج)  با اشاره به تعابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در دیدار ائمه جمعه سراسرکشور ، گفت : نماز جمعه یک قرارگاه ایمان ، تقوا ، بصیرت و اخلاق در جنگ اعتقادی ، فرهنگی و سیاسی است و مکانی است که در آنجا یکپارچگی و اتحاد بین نیروها شکـل می گیرد .

وی در ادامه افـزود : در این قـرارگاه برنامه هایی طـراحی و با اتحاد و یکپارچگی در یک مسیر و یک هـدف مشخص حرکت می شود و این باعث اتحـاد بیشتر نیروهـا و عـدم تفرق و گسست خواهد شـد.

امام جمعه زابل، نماز جمعه را مکانی برای اتحـاد و یکپارچگی صفوف مسلمین دانست، و افـزود: نماز جمعه مکـانی برای بصیرت افـزایی و بیان آرمـان ها و ارزش ها انقلاب اسـلامی است .

وی تاکید کـرد : تشکیل نماز جمعه یکی از برکات انقلاب اسلامی است که در قرن های مختلف نصیب مسلمین جهـان نشده و همه آحاد جامعه وظیفه دارند با تلاش و شرکت باشکـوه بر عظمت این سنگر مقدس بیفزایند.

انتخابات نشـانه ی مـردم سـالاری دینـی

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا با اشاره به اهمیت و جایگاه انتخابات ، اظهار کـرد : انتخابات نشانه ی مردم سالاری دینی در این کشور پهناوراست و به نحوه احسن در سالهای گـذشته شکل و مدیریت شده است .

وی در ادامه گفت : انتخابات شکوهمند و حضور حداکثری مردم باعث اقتدار و کـوری چشم دشمنان قسم خـورده ایران اسلامی خواهد شد .

امام جمعه زابل بیان کـرد :  انتخاب فـرد اصلح از بین افرادی که تایید صلاحیت شده اند حق مردم است و باید به دنبال نمایندگانی باشند که قوانین خوبی را برای آبروی اسلام و پیشرفت کشور وضع کنند .

وی افـزود :انتخابات یعنی مردم حق دارند در سرنوشت کشور خود ابراز نظر کنند و در نظام اسلامی تمامی مسئولین بصورت مستقیم یا غیر مستقیم توسط خود مردم انتخاب می شوند و این آزادی را شما در هیچ جای جهان بجز ایران مشاهده نخواهید کـرد .

عدم ورود زود هنگام به فضـای انتخابات

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره ورود زود هنگام به فضای انتخاباتی ، گفت : ورود زود هنگام به فضای انتخاباتی کـار غلط و مضری است .

وی، شایعه تقلب را یکی از راه های دشمن در انتخابات مخملی و رنگی دانست، و افـزود : به ید قدرت الهی دسیسه های دشمن در انقلاب اسلامی در برهه های مختلف ، خنثی شده است و دشمن مفتضح و مردم با بصیرت و قدرت به دشمن پاسخ دادند .

امام جمعه زابل تاکید کرد : آمریکا و استکبار جهانی به انتخابات ایران چشم طمع دوخته و یک سری تحرکاتی که در حال حاضر انجام می شود برنامه آن ها جهت تحت الشعاع قرار دادن انتخابات است .

وی تا کید  کـرد : بر ما لازم است تا بصیرت لازم را داشته و نگاهمان به فرمایشات مقام معظم رهبری  باشد  و در مسیر آن حرکت کنیم.

وی در ادامه مناسبت‌های هفته از جمله ۱۹ دی را گرامی داشت.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=31155

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. رای فامیل شهرکی فقط دکتر ناصر شهرکی با سابقه همکاری با ۹ وزیر کشور

  • برادر من لطفا از طرف خودت نظر بده، شما یک نفری و حداکثر خانوادت.
   سیستان را خودخواهی امثال شما به این روز انداخت. تلاشهای نادرست شما در دوره قبل مایه تاسف فامیل بزرگ شهرکی است و از این بابت ما شرمنده ایم

   • تو بهتر از طرف خودت نظر بدی. تو بهتره برای خودت متاسف و شرمنده باشی. رای فامیل شهرکی و شهرکی های زهک به دکتر ناصر شهرکی

    • اتفاقا نظر خودم مخالف شماست و از بد حادثه در همون جغرافیای مد نظر شما هم هستم. معتقدم این شما و امثال شما بودید که سیستان را با تفکر قوم گرایی به این روز انداختید. اگر به تلاشهای بخشی از همشهریانمان که سحرگاهان به دنبال ته مانده غذای شما مرفهین بیدرد خیابان را کاوش میکنند بنگرید خواهید دید که چه کردید با بازماندگان احیاگر زبان فارسی، شما بودید که به نشر انواع دروغها مردم را در موضع حمایت از مظلوم قرار دادید و اینک بیخیال آوارگی هزاران نفر از زنان و دختران سیستانی در غربت هستید.

     روی سخنم با شما نیست میخواهم با کسانی صحبت کنم که دردمندند از اینکه ببینند چهره شهر ما به فقر آذین بسته شده و عده ای بی محابا جولان قشری گری می دهند.
     همشهریان گرمی بیایید برای یک بار هم شده عاقلانه و درست تصمیم بگیریم نه برمبنای احساسات

     • اولا خیلی تابوی که شهرکی نیستی و دوما متاسفانه صداقت نداری وگرنه رک و راست میگفتی طرفدار چه کسی هستی البته از این حرف های مثلا روشنفکری که میزنی و داری عوامفریبی میکنی کاملا مشخصه. ثالثا روان نظر بده جوری که لا اقل خودت بفهمی چی بلغور میکنی. متاسفانه عقده خود بزرگ بینی داری و به خودت اجازه میدی دیگران رو نصیحت کنی و تکلیف تعیین کنی. نظرت رو صادقانه بگو چرا آسمون ریسمون میبافی!!!!!!

 2. بسیار متاسفم از این ادبیات زیبای شما برای خودم و فامیلم.

  • برای خودت باید هم متاسف باشی. چون الان که دستت رو شده میخوای ژست روشنفکری بگیری. ولی تو شهرکی نیستی و خواستی یه تبلیغی برای فرد مورد نظرت بکنی ولی همون هم میسر نشد چمن صداقت نداشتی.