تبلیغات زود هنگام بلای جان سیستان

 • کد خبر : 31290
 • ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۰:۴۹
تبلیغات زود هنگام بلای جان سیستان

گندم پرس: از قدیم الایام در حوزه سیستان انتخاب ها و انتخابات رنگ و بوی متفاوتی داشته و معیارها و رفتارهای سنتی و قبیله ای همواره بر آن حاکم بوده است.       به گونه ای که کاندیدا همراه با تیم عریض و طویل و یاران غار خود که معمولا متشکل از اقوام و […]

 
نماینده-مرودشت-انتخابات-مجلس-مرودشت
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=31290

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 10در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۰
 1. ما که نمیدونیم حرف چه شخصی باور کنیم گندمک جان اسامی معتبر دستت آمد قطعی اطلاع رسانی کن.
  میگن آقای ح.د رد صلاحیت ششده اگه اینطور باشه و ایشون با این همه سابقه رد بخواد بشه وای بر دیگران فکر نکنم دیگر بشود به کسی اعتماد کرد.
  خدا کنه شایعه باشه

 2. به نظر من که تمام این موارد طبیعی است و به مشارکت مردم در انتخابات در سیستان کمک می کند.

 3. واقعا شده بلای جان سیستان مردم کار زندگی رها می کنند و تمام ذهنشون انتخابات هست.
  رد صلاحیت ها هم محرمانه است به نکته خوبی اشاره کردید و تمام لیست ها شایعه ای بیش نیست مردم که صبر را از یاد برده اند گویا.
  یکی میگه دهمرده یکی مختاری یکی کیخا یکی شهرکی خوب اگه واقعا اینطوره چرا انتخابات میگیرن وقتی میگن همه رد شده ان خدایی یکمم انسانیت به خرج داده و اسم هر شخصی رو نیارید الکی و فقط ذهنیت بعضیا تخریب است

 4. ایکاش عزیزان که در فضای مجازی فعال هستند رعایت حق الناس رو می کردند

 5. باسلام تبلیغات اقای امیر کبیر منظورت هست ما رو که دیوانه کرده هر چند روزی یه قاصد میفرسته بابا یکی نیست بهش بگه از شما بعیده وسلام

  • از این دس کاندیدها زیادن پاشنه در کندن والا بخدا نمیذارن فکر کنیم فقط دنبال فرستادن قاصد هستن

 6. در جامعه ای که هر روز افراد مغرض از خواب بلند میشوند و آرزوی میکنند خواب جدیدی دیده باشند. به دروغ شایعات دروغی را اعلام و آدمهای صاف و پاکی را منحرف میکنند. امیر کبیر که چه عرض کنم اگر حضرت علی ع هم باشد باید به شما واقعیت را بیان کند که مثل ۳۵ سال گذشته بدون علم وارد باخت های سیاسی نشوید.
  محمد جان بهتر است دید بلند تری داشته باشی.

 7. با سلام
  وقتی به دروغ و تزویر می خواهند شما را از واقعیت دور کنند و هر لحظه باید گفته شود که جبهه دروغ فعال است باید حقایق هر لحظه بیان شود.
  وقتی زدن دروغ از آب خوردن ساده تر است پس باید به همه گفته شود و این نیاز به انرژی زیادی دارد اگر خواهان سیستان آباد هستیم باید هزینه مقاومت در برابر بدخواهان را بپردازیم.
  پس محمد عزیز بدان که هدف فقط یک سیستان آباد است وبقیه ۳۵ ساله گذشته کارنامه خود را نشان داده اند که چیزی جز وعده خالی نبوده است پس تحمل کن و صبر تا تو هم سهمی در سیستان آباد داشته باشی. ببین چاه نیمه را- دانشگاه زابل- دانشگاه علوم پزشکی- دبیرستان دانشگاهها- دانشکده علوم قرآنی و بزرگراهها،و …. دهها خدمت دیگر که به چشم می بینی . پس خواهشا یک مدرسه یا یک دیوار دیگر را هم نام ببر که نمایندگان دوره های قبلی شما انجام داده باشند.

 8. با سلام و تشکر فراوان از ابرمرد تاریخ سیستان و کشور ایران و نابغه جهان، که قدم رنجه فرموده و کشتی به گل نشسته زابل در دریاچه خشک هامون را با پذیرش ثبت نام برای کاندیداتوری مجلس پس از سالها خواهش و تمنای دوستداران واقعی سرزمین رستم و یعقوب، قبول نموده، حضور موافقان و مخالفان این ابرمرد چند نکته لازم به تدوین است.
  ۱. جواب مثبت این بزرگوار برای کاندیداتوری، به مثابه درخواست پادشاه اشکانیان از رستم برای جنگ با اهریمنان و درخواست عیاران سیستان از یعقوب برای جنگ با حمزه خارجی است و گرنه ایشان عقده ی ثروت و مقام ندارند.
  ۲. توانایی علمی، مشورتی، عملکردی و پی گیری در ایشان به مثابه تلاش ۳۵ ساله بزرگ اندیشمند ایران فردوسی برای شاهنامه است و نه دنبال حمایت از خلیفه عباسی و نه دنبال ثروت محمود غزنوی.
  ۳. در صورت اعتماد مردم غیور سیستان به این بزرگوار کاخ و دودمان اهریمنان در منطقه سیستان درهم می پیچد.
  ۴.اگر ایشان برای ویزیت سیستان انتخاب نشونددیگر امیدی به بهبود اندام نحیف و بیمار و به کما رفته و دچار مرگ مغزی شده سیستان وجود ندارد.