گندمــــ پرس : امـام جمعه شهرستان زابل گفت : یکی از ثمرات قیام امـام حسین (ع) قیام امـام راحل و رهـبر انقلاب اسلامی است.   به گـــزارش گندمــــ پرس به نقل از پایگـاه اطلاع رسانی دفتـر امام جمعه شهـرستان زابل ، حجـت الاسلام علی اکبر کیخـا روز چهـارشنبه در همایش ائمه جمعه و جماعـات، هیئت […]

گندمــــ پرس : امـام جمعه شهرستان زابل گفت : یکی از ثمرات قیام امـام حسین (ع) قیام امـام راحل و رهـبر انقلاب اسلامی است.

 

به گـــزارش گندمــــ پرس به نقل از پایگـاه اطلاع رسانی دفتـر امام جمعه شهـرستان زابل ، حجـت الاسلام علی اکبر کیخـا روز چهـارشنبه در همایش ائمه جمعه و جماعـات، هیئت امنای مساجد و فرماندگان حوزه و پایگـاه هـای بسیج شهرستان زابل در مصلی المهدی (عج) گـفت : هدف امام حسین (ع) ایجاد تفکر ناب و نابودی تفکـری کـه طـاغوت شده و دین اسلام را از بین می برد بود.

 

img_6270

 

وی از بسیج بعنوان نتیجه قیـام عـاشورا یاد کرد و گفت : بسیج شغل ، کسب و حرفه نیست بلکه بسیج اندیشه ، تفکـر ، فهم و بصیرت است و این تفکر باید گسترش پیدا کند.

 

وی با اشاره به آرمان های انقلاب اسلامی گفت : امـروز دشمن آرمان های انقلاب را هدف قرار گرفته است تا این آرمان ها را از بین ببرد و تلاش می کند در ذهن ها خبری از این آرمان های نباشد.

 

امام جمعه شهرستان زابل گفت : دشمن امکـان دارد برای عـاشورا هم پیام تسلیت ارسـال کنـد و دور از بصیرت است کـه انسان لبخنـد دشمن را دوستی و پایان دشمنی فـرض کند و گول فریبکاری آن را بخورد .

 

img_6275

 

ایشان از مسجد بعنوان کانون پیشرفت اسلام و شکل گیری انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود : نگاه دشمن برای ضربه زدن به اسلام مساجد می باشد.

 

وی تصـریح کــرد : وجـود حلقه هـای صالحین در مساجد یک پتانسیل بسیار قـوی مـی باشد کـه از آن باید استفاده کــرد.

 

ایشان با بیان اینکه ارتباط امام جماعت و هیئت امنا با جوانان بیشتر شود گفت : جـوانان را دریابید زیـرا جـوانان جـز برنامه هــای اصلـی دشمن هستند، برای ورزش جـوانان خود برنامه داشته باشید و هر مسجـدی کـه برای ورزش جوانان خود برنامه نداشته باشد ناقص است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه