گندمـــ پرس :  امـام جمعـه زابـل گفت : دانشجـوی امـروز می بایست پشتیبان و سـرباز ولایت باشد .     به گزارش گندمــــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل با تبریک روز دانشجو به خانواده های معظم […]

گندمـــ پرس :  امـام جمعـه زابـل گفت : دانشجـوی امـروز می بایست پشتیبان و سـرباز ولایت باشد .

 

 

به گزارش گندمــــ پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل با تبریک روز دانشجو به خانواده های معظم شهدای دانشجو ، دانشجویان ، اساتید و دانشگاهیان اظهار داشت : شانزده آذر ماه ، نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار ، از خود گذشتگی ، پایداری ، استقلال و آزادی است .

 

 

وی گفت : دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امـام امت ، نصایح رهبر فـرزانه انقلاب و حـرکت در خط سـرخ شهادت ، توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان ، استقلال طلبی ، آزادی خواهی ، استبکار ستیزی و مدافع مظلوم بودن خود را حفظ  کند .

 

 

امام جمعـه زابل بر نقش مهم و ارزنده دانشجویان در سرافرازی و روشنی فـردای جمهوری اسلامی ایران تاکید کـرد و گفت : دانشجوی امروز می بایست پشتیبان و سرباز ولایت باشد و نسبت به مسائل اسلامی و ملی هرگز احساس سردی نکند و روحیه انقلابی خویش را حفظ کند.

 

 

وی با اشـاره به نقش آفـرینی دانشجویان در پیشرفت علمـی و تحقق جنبش نرم افـزاری که مـورد تاکید مقام معظـم رهبری است ، گفت : تقویت روحیه ی پژوهش و پویایی در مسائل علمی و تفکری فراملی برای دستیابی به فناوری های پیشرفته برای حضوری موثرتر و ماندگارتر در عرصه های بین المللی از مسئولیت های مهم دانشجویان است .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه