امداد رسانی

معاون مدیر عامل و رئیس جمعیت هلال احمر زابل گفت: حسب تماس تلفنی فرماندار هامون مبنی بر وقوع حریق و آسیب به اثاثیه و منزل مردم روستای شیبانی از توابع ده محمد صفر بخش تیمور آباد شهرستان هامون در ساعت 19 مورخ 96/8/15 فورا دو تیم در غالب سه خودرو و یازده نفر امدادگر و پرسنل با اقلام امدادی به منطقه اعزام شدند .

گندم خبر, قورزهی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: پس از ارزیابی صورت گرفته تعداد دو باب خانه قابل تخریب, تیم اسکان نسبت به احداث دو دستگاه چادر و تحویل اقلام ضروری از قبیل پتو، موکت، چراغ والور، چراغ روشنایی، کنسر و جات ، برنج، حبوبات، روغن، ماکارانی، ظروف آشپزخانه، کلمن آب و غیره اقدام نمودند.

 

وی به تحویل سبد غذایی به سایر آسیب دیدگان اشاره کرد و افزود: طبق قانون جمعیت هلال احمر با توجه به اینکه این عزیزان در خصوص تلفات دام و طیور و ادوات کشاورزی آسیب جدی دیده بودند در خصوص رفع مایتاج اولیه و اسکان چادر و تحویل سبد غذایی به سایر آسیب دیدگان توسط پرسنل هلال احمر اقدامات لازم انجام شد .

 

قورزهی در پایان از مردم خواست تا از روشن کردن آتش در مزارع حتی الامکان خودداری کنند و در صورت لزوم این کار نسبت به اطفای آن پس استفاده اقدام نمایید تا دیگر شاهد همچنین حوادث تلخ و غم انگیزی نباشیم .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه