حجت الاسلام خدری امام جمعه زهک در خطبه های نماز عید فطر این شهرستان از بروز برخی رفتارها در مدیران گلایه کرد و گفت : مشکلات در کشور هیچ ربطی به تحریم ندارد و این اشتباه دولت مردان است که مشکلات را به تحریمها ربطی میدهند. به گزارش گندمـ پرس به نقل از زهک آنلاین […]

_______20140111_1646593349 حجت الاسلام خدری امام جمعه زهک در خطبه های نماز عید فطر این شهرستان از بروز برخی رفتارها در مدیران گلایه کرد و گفت : مشکلات در کشور هیچ ربطی به تحریم ندارد و این اشتباه دولت مردان است که مشکلات را به تحریمها ربطی میدهند.

به گزارش گندمـ پرس به نقل از زهک آنلاین , وی یاد آور شد: درکشور ما استعداد و ظرفیتهای خوبی است که در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

وی همچنین اشاره ای به مسائل انتخابات داشت و گفت : باید درانتخاب نماینده قوم و فامیل رو کنار بزاریم و بر اساس شایستگی انتخاب کنیم.

خدری امام جمعه زهک به سفره تبلیغاتی دولت مردان و آغاز جلسات تبلیغاتی آنان اشاره نمود و خاطر نشان کرد: مردم بر اساس شایستگی فرد رای میدهند.

وی با تاکید براینکه مسئولین وظیفه شان است که به مشکل مردم رسیدگی کنند،عنوان کرد : بخشداری که مردم از را از دفتر بیرون میکند به لطف همان مردم بخشدار شده است!!

 

IMG_5626

 

IMG_5625

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه