حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا

گندم خبر: امام جمعه شهرستان زابل با اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری این شهرستان در محل دفتر شهر دیدار و گفتگو کردند .   حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی اکبر کیخا در این دیدار با اظهار امیدواری از رای خوب مردم در جهت انتخاب منتخبینشان در شورای پنجم ، از زحمات شهرداران سابق […]

گندم خبر: امام جمعه شهرستان زابل با اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری این شهرستان در محل دفتر شهر دیدار و گفتگو کردند .

 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی اکبر کیخا در این دیدار با اظهار امیدواری از رای خوب مردم در جهت انتخاب منتخبینشان در شورای پنجم ، از زحمات شهرداران سابق و اعضای شورای شهر دوره های قبل تقدیر و تشکر نموده و اذعان داشتند؛ اعضای شورای دوره های گذشته و شهرداران سابق در هر عرصه ای که هستند در پناه خداوند و خدمت در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق باشند .

 

امام جمعه زابل اظهار داشت: هر کدام از مسئولین در هر جایگاه مدیریتی و پستی که قرار دارند، آمده اند برای خدمت کردن به مردم سیستان و از هجمه های وارده در فضای مجازی که بعضا توسط بعضی افراد کم صبر انجام می شود می بایست سعه صدر داشته و به تلاش صادقانه خود ادامه دهند .

 

ایشان در ادامه به اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری توصیه کردند: با صبوری به خدمات رسانی ادامه داده تا مشکلات شهرمان مرتفع گردد .

 

وی تصریح کرد: اعضای شورای شهر دوره پنجم که منتخبین مردم می باشند افرادی با سابقه مثبت خدمات رسانی برای مردم هستند که این خود اهرم بسیار توانمندی  برای شهرداری زابل است .

 

خطیب جمعه زابل تاکید کرد: برای پیشرفت سیستان باید اختلافات را کنار گذاشت چرا که وقت برای اختلاف نداریم .

 

وی در ادامه گفت: تضارب افکار و اختلاف سلیقه نعمت است اما اختلاف هدف مخرب بوده و نباید وجود داشته باشد .

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا از سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر زابل خواستند با تعامل و پذیرش نقطه نظرات سازنده در جهت خدمات رسانی به مردم ، گام بردارند .

 

ایشان یادآور شدند: آینده سیستان درخشان خواهد بود، و اگر کم کاری در مجموعه مسئولین شهرستان زابل مشاهده  شود بی شک بیان خواهد شد .

 

وی در پایان از زحمات نوری شهردار سابق تقدیر و تشکر نمودند و خاطر نشان کردند: شورا و شهرداری اطلاع رسانی از عملکردشان را پررنگتر نموده و با رسانه ها تعامل خود را بیش از پیش حفظ نمایند .

امام جمعه شهرستان زابل

 

امام جمعه شهرستان زابل

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه