گندمــ پرس : حجت الاسلام والمسلمین کیخا خطیب نماز جمعه شهرستان زابل ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوی الهی گفت :حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی شما عزیزان تبریک عرض می کنم. ماه مبارکی که در خود شب قدر را دارد. بهترین ماه و بهترین فرصت برای تهذیب نفس و نورانی کردن دل است. […]

گندمــ پرس : حجت الاسلام والمسلمین کیخا خطیب نماز جمعه شهرستان زابل ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوی الهی گفت :حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی شما عزیزان تبریک عرض می کنم. ماه مبارکی که در خود شب قدر را دارد. بهترین ماه و بهترین فرصت برای تهذیب نفس و نورانی کردن دل است. این ماه ، ماه شیرین بندگی است.

 

jome

 

سالروز شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید

به گزارش گندمـ پرس به نقل از وبسایت دفتر امام جمعه , وی در خطبه دوم نماز نیز ضمن  دعوت نمازگزاران به تقوا گفت : حجت الاسلام والمسلمین کیخا در ادامه با اشاره به یکشنبه 31 خرداد سالروز شهادت شهید دکتر مصظفی چمران گفت : این شهید در دوران تحصیل و مجامع علمی شاگرد اول بوده است و در مدرسه عشق نیز شاگرد ممتاز.با وجود موقعیت علمی که داشت می توانست بهترین زندگی مادی را داشته باشد. اما تکلیفش را در حمایت از انقلاب و در حضور در میادین جنگ وجبهه های ایران و لبنان دید.

وی در ادامه گفت: این روز به روز بسیج اساتید نامگذاری شده است. بسیج یک فرهنگ و تفکر است. بسیجی یعنی مومن بودن. در هر پست و مقامی که هستیم باید بسیجی باشیم.

 

روز تبلیغ و اطلاع رسانی

خطیب نماز جمعه زابل در ادامه بااشاره به دوشنبه 1تیر روز تبلیغ و اطلاع رسانی گفت: این روز سالروز صدور فرمان امام (ره) مبنی بر تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی است.امیدواریم که از حالت نظارتی به حالت اجرایی بیشتر دربیایند و در امر تبلیغ و نشر معارف بیش از بیش کوشا باشند.

تقدیر و تشکر از استاندار , نمایندگان , فرماندار و کارشناسان استانداری جهت تصویب طرح منطقه آزاد سیستان

حجت الاسلام والمسلمین کیخا در ادامه سخنانش در رابطه با تصویب طرح منطقه آزاد گفت: بالاخره بعد از مدتها ی مدید، تلاش و پیگیری و مطالبه گری سیستان جزء مناطق آزاد تجاری معرفی شد.

از همه عزیزانی که پیگیر این موضوع مهم بودند تشکر می کنیم. از استاندار محترم، نمایتدگان، فرماندار ویژه زابل و معاونت استاندار و از عزیزانی که در جلسه نهایی تصمیم گیری مسئولین را متقاعد کردند و از طرح دفاع نمودند.

وی در ادامه از تمامی مردم دارالولایه سیستان تشکر ویژه نمودو گفت: از تک تک شما مردم مطالبه گر و فهیم دارالولایه سیستان ، جوانان عزیز و رسانه ها که صدای بلند و حنجره خستگی ناپذیر این مردم بودند تشکر می کنم.

جامعه ای که رسانه ای قوی و پر استعداد و مردمی فهیم و مطالبه گر داشته باشد هیچوقت حقی از حقوقش ضایع نخواهد شد.

 

نگاه ما به روزیست که این طرح عملیاتی و اجرایی شود

وی در ادامه گفت: این طرح هنوز در ابتدای راه است و باید به مجلس یرود و تلاش بیشتر نمایندگان محترم را می طلبد. نگاه ما به روزی است که این طرح اجرایی و عملیاتی گردد.

وی در ادامه در رابطه با طرح تجارت چمدانی گفت: قدم خوبی در اجرایی کردن این طرح برداشته شده که جای تقدیر و تشکر دارد. مردم عزیز استفاده کنند. رسانه ها نیز اطلاع رسانی نمایند و در کنار مسئولان باشند.

امیذواریم در این سالی که سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری شده. شاهد انس و الفت هر چه بیشتر و پیشرفت های زیادی باشیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه