گندمــــ پرس : امام جمعه زابل در حاشیه راهپیمایی یوم الله 13 آبان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تقدیر از حضور پرشور مردم بصیر و ولایتمدار سیستان گفت: پیام این حضور لبیک گویی و گوش به فرمان مقام معظم رهبری است و این 13 آبان تغییر نکرده و مردم در مقابل استکبار ایستاده […]

گندمــــ پرس : امام جمعه زابل در حاشیه راهپیمایی یوم الله 13 آبان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تقدیر از حضور پرشور مردم بصیر و ولایتمدار سیستان گفت: پیام این حضور لبیک گویی و گوش به فرمان مقام معظم رهبری است و این 13 آبان تغییر نکرده و مردم در مقابل استکبار ایستاده اند و مشتی محکم بر دهان استکبار می زنند.

 

حجت الاسلام علی اکبر کیخا اظهار داشت: این مردم بر سر آرمانها محکم و استوار ایستاده اند و گـوش به فـرمان ولی فقیه حرکت می کنند و این حرکتشان نشان داد که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

وی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را جزو اصول حرکتی نظام عنوان کرد و گفت: پیام مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و دانش آموزان در روز گذشته همان پیام همیشگی انقلاب اسلامی ایران است.

 

امـام جمعه زابل تصریح کـرد: رهبری انقلاب اسلامی با نصیحت های پـدرانه تمـامـی فــرزندان شـان را متوجه خطـرات کــردند و پیام ایشان در جمع دانش آمــوزان و دانشجویان به استکبار جهـانی این بود کـه ملـت و دولت ایران در کنـار یکدیگـرند.

 

وی گفت: مـدامی که استکبار باشد شعار مرگ بر آمریکا مصداق کامل استکبار جهانی خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه