شهر گندمـــ :  امام جمعه زابل گفت: مسوولان وظیفه دارند با روحیه جهاد و مقاومت تفکر بسیج را در جامعه نشر و ترویج دهند. به گزارش شهر گندمـــ به نقل از ایرنا حجت الاسلام علی اکبر کیخا در خطبه های عبادی- سیاسی نماز جمعه در مصلای المهدی(عج) زابل با تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به […]

شهر گندمـــ :  امام جمعه زابل گفت: مسوولان وظیفه دارند با روحیه جهاد و مقاومت تفکر بسیج را در جامعه نشر و ترویج دهند.

به گزارش شهر گندمـــ به نقل از ایرنا حجت الاسلام علی اکبر کیخا در خطبه های عبادی- سیاسی نماز جمعه در مصلای المهدی(عج) زابل با تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) در سال 58 افزود: بسیج مظهر اخلاص، بندگی، مردانگی، مقاومت، پایداری، ایستادگی بر ارزش ها، عزت، افتخار، فرهنگ و تمدن، اخلاق، ولایتمداری و عشق به ولایت، نشاط، امید و تحرک است.

وی تشکیل بسیج را از ابتکارات بنیان گذار نظام اسلامی امام خمینی(ره) عنوان کرد و افزود: شجره طیبه بسیج از ثمرات امامت و ولایت است که با درخواست ارتش بیست میلیونی شکل گرفت و اکنون تمامی ملت ایران بسیجی هستند.

امام جمعه زابل اظهار داشت: جامعه ای که تفکر بسیجی داشته باشد در تمامی زمینه ها بویژه اقتصاد و فرهنگ موفق خواهد شد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رابطه با بسیج گفت: تا بسیج است دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

حجت الاسلام کیخا از مسوولان بسیجی، پاسداران و بویژه فرماندهی ناحیه سپاه زابل به سبب برنامه ریزیهای مناسب برای برگزاری هر چه بهتر مراسم هفته بسیج تقدیر کرد و گفت: برگزاری چنین نشست ها و برنامه هایی باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی بیشتر نسل جدید با این رشادت ها می شود و جامعه را در مقابل توطئه های دشمن بیمه می کند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه