گندمــــ پرس : امام جمعه زابل گفت: آل سعود با اعدام شیخ النمر روحانی مبارز عربستانی در واقع حکم نابودی خود را امضاء می کند.   حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل با بیان این مطلب گفت: حکم اعدام شیخ نمر توسط آل سعودی ها از نظر ما علمای شیعه و سنی خطه […]

گندمــــ پرس : امام جمعه زابل گفت: آل سعود با اعدام شیخ النمر روحانی مبارز عربستانی در واقع حکم نابودی خود را امضاء می کند.

 

حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل با بیان این مطلب گفت: حکم اعدام شیخ نمر توسط آل سعودی ها از نظر ما علمای شیعه و سنی خطه سیستان محکوم است و این عمل را اقدام ضد بشری اعلام می کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه علمای جهان اسلام در برابر حکم اعدام شیخ النمر از روی اقتدار موضع جدی بگیرند، افزود: اکنون که آل سعودی ها در رسیدن به اهداف خودشان برابر تهاجم به یمن ناکام مانده اند برای انحراف افکار عمومی قصد اعدام شیخ النمر را دارند در حالی که علمای جهان در برابر این اقدام آل سعودی ها سکوت نخواهند کرد و حمایت همه جانبه خود را از این روحانی مبارزه اعلام خواهند کرد.

 

امام جمعه زابل با بیان اینکه اعدام شیخ النمر پایه های سلطنت شاهنشاهی آل سعودی ها را از هم فرو می پاشاند، خاطرنشان کرد: اعدام شیخ النمر بزرگترین اشتباه تاریخی آل سعودهای خواهد بود که تاوان سختی خواهند پرداخت.

 

حجت الاسلام کیخا ادامه داد: اگر خدا نکرده آل سعودی ها خون شیخ النمر را بر زمین بریزند قطعا عذابی سخت بر سر آنها فرود می آید.

 

وی افزود: حادثه منا و حمله به یمن نشان می دهد که آل سعودی ها بر حکومت داری عربستان ناکارآمد هستند و اکنون خیر و شر خود ر ا نمی دانند و می خواهند با اعدام شیخ النمر، ظهور یک انقلاب مردمی در نطفه خفه کنند در حالی که به خرمن آتش زده و جهان اسلام را در برابر خود قرار می دهند./شبستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه