گندم پرس: حجت الاسلام هادی جعفری راد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم جشن میلاد پنچمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام محمد باقر علیه السلام فردا بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امام محمد باقر علیه السلام زاهدان برگزار می‌شود. وی افزود: در این مراسم محوری حجت الاسلام تدینی مدیرکل اوقاف و […]

گندم پرس: حجت الاسلام هادی جعفری راد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم جشن میلاد پنچمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام محمد باقر علیه السلام فردا بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امام محمد باقر علیه السلام زاهدان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم محوری حجت الاسلام تدینی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سخنرانی و نیز یوسف ارجونی و مصطفی میرشکار از مداحان اهل بیت علیهم السلام مداحی می‌کنند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان تصریح کرد: برنامه‌های شاد و مفرح برای شرکت‌کنندگان در این مراسم پیش‌بینی شده و نیز به قید قرعه به ۱۰ نفر از افرادی که نام آنان با القاب محمد باق، باقر و فاطمه مزین شده هدایای داده می‌شود.

وی تاکید کرد: این مراسم با مشارکت و همکاری کانون فرهنگی و هنری، پایگاه مقاومت بسیج، هیئت امناء مسجد امام محمدباقر علیه‌السلام، حوزه مقاومت بسیج شهدای وحدت ناحیه زاهدان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار می‌شود. /خبرگزاری تسنیم

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه