گندمـــ پرس : دومین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای شهرستان زابل با شناسایی استعدادهای ورزشی دانش‌آموزان آغاز شد.   به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش زابل ، مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای صبح  امروز 12 آبان ماه در دبیرستان نمونه آیت الله طالقانی  با حضور مدیر آموزش […]

گندمـــ پرس : دومین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای شهرستان زابل با شناسایی استعدادهای ورزشی دانش‌آموزان آغاز شد.

 

به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش زابل ، مراسم افتتاحیه دومین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای صبح  امروز 12 آبان ماه در دبیرستان نمونه آیت الله طالقانی  با حضور مدیر آموزش و پرورش و ورزش زابل  وریاست ورزش و جوانان  و هیات همراه برگزار شد.

 

بزی مدیر آموزش و پرورش اظهار داشت : المپیاد دورن مدرسه‌ای از برنامه‌های دولت است که در سایه آموزش و پرورش اجرا می‌شود.

 

وی تصریح کـرد: المپیاد ورزشی درون مـدرسه‌ای امسال برای دومین بار  در زابل برگزار می‌شود که حاصل آن استعدادیابی دانش‌آموزان در رشته‌های ورزشی و ترویج ورزش  است.

 

v21

 

وی گفت : در اجرای طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دانش آموزان در رشته های مختلف ورزشی با هم به رقابت می پردازند و در قالب آن به بازیهای بومی و محلی نیز پرداخته می شود.

 

در ادامه بزی عنوان داشت : نگـاه عمـده در اجـرای این طــرح شناسایی استعدادهای دانش آموزان در زمینه های مختلف ورزشی است که از آموزش هـای لازم برخـوردار خواهند شد و به مسابقات کشوری نیز راه خواهند یافت.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه