گندمــ پرس :  طی روزهای اخیر و همزمان با برگزاری آزمون های پایانی نیمسال دوم تحصیلی، مطلع شدیم که در اقدامی عجیب یکی از اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به نام «الف . ق» پس از اینکه تعداد زیادی از دانشجویان در یکی از درس ها نمره قبولی نگرفتند اقدام به ارائه فرمی […]

گندمــ پرس :  طی روزهای اخیر و همزمان با برگزاری آزمون های پایانی نیمسال دوم تحصیلی، مطلع شدیم که در اقدامی عجیب یکی از اساتید دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به نام «الف . ق» پس از اینکه تعداد زیادی از دانشجویان در یکی از درس ها نمره قبولی نگرفتند اقدام به ارائه فرمی تحت عنوان «فرم درخواست متکدیانه نمره» به دانشجویان نموده است.

به گزارش گندمــ پرس این استاد در قسمتی از این فرم آورده است : من اقرار می کنم که از یادگیری مطالب عاجزم و خداوند این توانایی را در من قرار نداده است که بتوانم با پاسخ دادن به سوالات امتحانی نمره قبولی را کسب کنم و البته با وجود این ناتوانیی و عجز به هر دلیل باید به عنوان فارغ التحصیل این رشته نیز در نهایت معرفی شوم.

 

دانشجویان دانشگاه خواستار برخورد با این استاد شدند
این اقدام استاد فیزیک دانشگاه باعث بروز اعتراضاتی در بین دانشجویان به دلیل توهین به منزلت دانشجویان صورت گرفته است به طوریکه تعدادی از دانشجویان با جمع آوری امضاء خطاب به مسئولین دانشگاه اعلام کرده اند: “در دولت یازدهم قرار بود پاسپورت ایرانی اعتبار بخشیده شود و این در حالیست که در دفاع از منافع ملی آقایان بی شناسنامه خطابمان کردند و حال شاهدیم که دیگر کارت دانشجویی‌مان نیز اینگونه مورد توهین قرار گرفته است. از شما خواستاریم که این اهانت را پاسخی مناسب دهید”.(خبرنامه دانشجویان ایران)

تصویر فرم توزیع شده از سوی استاد مذکور را در ادامه می بینید:

 

chabahar univercity 00026

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه