گندم پرس : اوشیدا :علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان از دیدار با معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی حوزه معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خبر داد و گفت: در این استان پهناور زمینه فعالیت برای بانوان در عرصه های مدیریتی و اجتماعی روند بسیار خوبی را طی می کند و نسبت به گذشته […]

گندم پرس : اوشیدا :علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان از دیدار با معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی حوزه معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خبر داد و گفت: در این استان پهناور زمینه فعالیت برای بانوان در عرصه های مدیریتی و اجتماعی روند بسیار خوبی را طی می کند و نسبت به گذشته شاهد حضور بیشتر بانوان در عرصه های مدیریتی در مناطق مختلف سیستان و بلوچستان هستیم.

هاشمی افزود: این آغاز خوب برای حضور بانوان در عرصه های مدیریتی فراهم شده که این روند استمرا خواهد داشت.

وی ادامه داد: با تعامل و پیوستگی فکر و اندیشه می توان از موانعی که مانع از پذیرش بانوان در عرصه های مدیریتی است را کاهش داد.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نقش پذیری زنان را در لایه های مختلف اجتماع باید گسترش دهیم ،افزود: این نقش پذیری زنان در جامعه باعث کاهش و کنار رفتن رسوبات فکری به این نقش پذیری خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی حوزه معاونت رئیس جمهور در این دیدار از توجه ویژه به ایجاد فرصت حضور زنان در عرصه‌های مدیریتی در این استان قدردانی کرد تا شاهد بهره مندی از توان زنان در همه سطوح کشور باشیم.

هاشمی گفت: اطهره نژادی به مشکلات خاص زنان زندانی و فرزندان پرداخت و دستگاه‌های مرتبط با همکاری بیشتر به دوراندیشی و طراحی برنامه‌های لازم در زمینه ایجاد فضای مناسب برای فرزندان زنان زندانی داشته باشند.

وی افزود: پروژه‌های مربوط به حوزه زنان در سیستان و بلوچستان در زمینه افزایش پوشش تحصیلی دختران، آسیب‌شناسی روانی اجتماعی دختران دانش‌آموز دوره متوسطه و بهبود وضعیت آموزشی، بهداشتی دانش‌آموزان مناطق محروم، تقویت شیوه‌های ارتباطی دانش‌آموزان، اولیا، مهارت‌های زندگی دانش‌آموزان کم‌توان ذهنی هستند که این با موافقت اطهره نژادی همراه بود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه