گندمـــ پرس : تیم دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان نماینده استان در لیگ برتر کبدی کشور  بر سکوی قهرمانی رقابت های لیگ برتر کبدی ایستاد. در دیدار نهایی این رقابتها تیم استانمان در یک بازی نزدیک و نفس گیر به مصاف تیم گرگانی رفت و درنهایت موفق شد با سه امتیاز اختلاف این تیم را از […]

گندمـــ پرس : تیم دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان نماینده استان در لیگ برتر کبدی کشور  بر سکوی قهرمانی رقابت های لیگ برتر کبدی ایستاد.

در دیدار نهایی این رقابتها تیم استانمان در یک بازی نزدیک و نفس گیر به مصاف تیم گرگانی رفت و درنهایت موفق شد با سه امتیاز اختلاف این تیم را از پیش روی بردارد.

 

783032

 

آنچه قابل تامل بود اینکه این قهرمانی کبدی کاران استان و حتی برخی از اعضای این تیم را خوشحال نکرد.

در صحبتهای بازیکنان مطرح این تیم همچون معراج شیخ میتوان بخوبی این مساله را درک کرد. حتی وی در بازی ماقبل فینال اعلام کرده بود که بعلت عدم تحقق وعده ها از ادامه بازیها انصراف میدهد که با پادرمیانی این مساله حل شد و وی در اردوی تیم باقی ماند.

یکی از مهمترین مسائلی که دراین خصوص بیان میشود بحث عدم تحقق وعده های اسپانسر تیم در پرداخت حقوق بازیکنان میباشد که باید دراین خصوص حق را به بازیکنان داد.

 

اختلاف نظراتی که همچنان ادامه دارد

همچنین متاسفانه از دیرباز کبدی استان و بهتر بگوییم سیستان اسیر اختلافاتی بوده که کبدی کاران بزرگ با یکدیگر داشته اند و هنوز نیز پس از سالها این اختلافات وجود دارد و اگر چه ماه قبل ظاهر امر نشان میداد که این مسائل  حل شده است اما حال میتوان بخوبی این مساله را درک کرد که مسائل و مشکلات بقوت خود باقیست.

پس از آنکه پس از سالها کیانوش نادریان , سعید مقدم بقا و بهزاد بامدی را درکنار کبدی کاران جوان سیستانی دریک تیم مشاهده کردیم به این فکر کردیم که این مسائل حل شده است و دیگر از آن اختلاف نظرات خبری نیست , اما در نهایت با توجه به اتفاقاتی که رخ داد مشخص شد که این مساله همچنان به قوت خود باقیست.

در آخرین نمونه از این اختلاف نظرها کیانوش نادریان که در دور اول مربی گری تیم استان را برعهده داشته است برای دور برگشت با وی هیچگونه تماسی برقرار نشده و تیم بدون وی در مسابقات حضور یافت تا این مساله نشان دهد که هنوز هم اختلافات متاسفانه بقوت خود باقیست و البته باید دراین مساله اگر واقعیت داشته باشد  باید به هیات کبدی استان  خرده بگیریم که به واقع چرا ؟ اگر این عزیزان دراین مساله کمی خویشتن داری از خود نشان میدادند بدون شک برخی ازمسائل کبدی استان حل میشد.

حتی معراج شیخ نیز که درحال حاضر یکی از بهترین بازیکنان دنیا میباشد گلایه های را درخصوص عدم پاسخگویی مناسب رئیس هیات کبدی استان مطرح میکند.

 

برگزاری انتخابات ریاست هیات کبدی استان و حاشیه های تمام نشدنی

دو هفته گذشته شاهد بودیم که پس از مدتها که هیات کبدی استان بصورت سرپرست اداره میشد , مجمع کبدی استان با حضور مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی تشکیل و دراین مجمع انتخابات ریاست هیات کبدی استان نیز برگزار گردید.

دراین انتخابات دو کاندیدا حضور داشتند که درنهایت سعید مقدم بقا با کسب یک رای بیشتر از نفر دوم بعنوان رئیس هیات کبدی استان انتخاب شد.

این انتخابات دارای حاشیه های بود که متاسفانه هنوز نیز این حاشیه ها ادامه دارد , طبق گفته حاضرین به نقل از نی زار دراین جلسه برخی از افرادی که دراین مجمع به آنها حق رای داده شده بود هیچ رابطه ای با کبدی نداشتندو حتی یکی از اشخاص غایب شخص دیگری را بعنوان جانشین خود به جلسه فرستاده بود , بازیکنان مطرح کبدی از جمله معراج شیخ و فریده ظریفدوست از کبدی کاران حال حاضر تیم ملی و کیانوش نادریان مربی و بازیکن سابق تیم ملی که سالها کایپیتانی این تیم را برعهده داشته است  از نتیجه  بدست آمده راضی نیستند و خواستار رسیدگی مسئولین ورزش استان به مسائل روز برگزاری این مراسم هستند.

ثوری مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان علیرغم اینکه این صداها را بخوبی شنیده است تا کنون به این مساله واکنش نشان نداده و جوابیه ای بصورت رسمی از وی صادر نشده است تا کمی جو متشنج حاکم برکبدی استان آرام گیرد , بی شک پاسخ ایشان میتواند بعنوان پایانی براین دعواها بشمار آید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه