مطلبی با عنوان  تخریب تابلو تمثال شهیدان میرحسینی توسط اداره راه  منتشر شد که سبب ارسال جوابیه ای توسط شخص مدیر کل اداره راه و شهرسازی گردید .   گندم خبر، هر چند جوابیه با مستندات موجود در تناقض بود اما در هر صورت به دلیل قانون که حق پاسخگویی را محفوظ دیده است منتشر […]

مطلبی با عنوان  تخریب تابلو تمثال شهیدان میرحسینی توسط اداره راه  منتشر شد که سبب ارسال جوابیه ای توسط شخص مدیر کل اداره راه و شهرسازی گردید .

 

گندم خبر، هر چند جوابیه با مستندات موجود در تناقض بود اما در هر صورت به دلیل قانون که حق پاسخگویی را محفوظ دیده است منتشر نمودیم .

 

برای روشن شدن مطلب خبرنگار گندم خبر طی تماس تلفنی با مدیرکل بنیاد شهید استان سیستان و بلوچستان پیگیر علت افتادن تابلو از این مقام مسئول گردید که وی اظهار داشت : بنده چند روزی است که از سفر حج برگشته ام و به محض ورود در جریان مسئله قرار گرفتم .

 

عباس پالاش گفت: با توجه به مستندات و تصاویری که در اختیار است این فرضیه که افتادن تابلو به واسطه شدت باد بوده است دروغ است و توسط این جانب رد می باشد .

 

وی بیان کرد: بنده موضوع را با فرماندار هامون مطرح نموده ام و ایشان نیز قول پیگیری آنرا تا روشن شدن داده است .

 

مدیرکل بنیاد شهید استان در ادامه تصریح کرد: برای این سازه در زمان طراحی و احداث تمام جوانب باد و طوفان سنجیده شده است که دچار مشکلی نشود .

 

وی خاطر نشان کرد: هر فردی که رد لاستیک های ماشین سنگین را در اطراف این تابلو مشاهده کند متوجه عمدی بودن تخریب این سازه خواهد شد .

 

پالاش یادآور شد: این تابلو دارای فندانسیون و سازه فازی چندین تنی است که با توجه به شرایط اقلیمی منطقه طراحی و اجراشده است .

تابلو تمثال شهیدان میرحسینی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه