اعـلام کــاندیـداتــوری نیشـگــون + بـرنـامــه هـا و اهـدافــــ

 • کد خبر : 23886
 • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۲
اعـلام کــاندیـداتــوری نیشـگــون + بـرنـامــه هـا و اهـدافــــ

گندمــ پرس : از همان روز اول هم مشخص بود که نیشگـــون چه در سر دارد و رو نمی کند , مطمئن بودیم منتظر یک فرصت است تا دست بکار شود و متاسفانه فرصت را یکی از دوستان نابخرد به نیشگــون داد و او رو وسوسه کرد تا کاندیداتوری خود جهت مجلس دهم را اعلام […]

گندمــ پرس : از همان روز اول هم مشخص بود که نیشگـــون چه در سر دارد و رو نمی کند , مطمئن بودیم منتظر یک فرصت است تا دست بکار شود و متاسفانه فرصت را یکی از دوستان نابخرد به نیشگــون داد و او رو وسوسه کرد تا کاندیداتوری خود جهت مجلس دهم را اعلام کند.

نیشگون

 

همان زمان که عکس نیشگـــون در گروههای مختلف دست به دست می چرخید حدس میزدم که وی نیز مانند بسیاری از دیگرانی که تا می بینند چند نفر اسم شان را بلدند و آنها را می شناسند اقدام به کاندیداتوری می کنند , نیشگــون نیز دست به کار شود و کاندیدای مجلس شود , نهایت همان شد که پیش بینی میکردیم.

وی اینبار این مساله را اعلام کرده و برنامه هایش را نیز یک به یک برای شما شرح داده تا شاید مورد اقبال قرار گیرد و در هفت اسفند به او رای بدهید , البته نیشگــون بیش ازحد صداقت بخرج داده و همه آنچه در سر دارد را نوشته که شاید به ضررش تمام شود و شاید هم برعکس.

 

نیشگـــون : سلام
آقا جان ما می خواهیم کاندیدا شویم و مثل خیلی های دیگربه مردم خدمت کنیم …

حالا که «هر دم از این باغ ،بری می رسد          تازه تر از تازه تری می رسد»

و هر روز کاندیدای احتمالی جدیدی معرفی می شود و روز به روز هم بر تعدادشان افزوده می گردد چرا ما که این همه محبوبیت !!! داریم و این همه شهرت به لطف برخی از دوستان !!! کسب کرده ایم و هنوز هیچ نشده عکسمان دست به دست می چرخد , هوای رفتن به بهارستان تهران را در سر نپرورانیم؟؟؟ کافی است این ابوقراضه زیر پایمان را بفروشیم و پولش را خرج رسیدن به کرسی وکالت مجلس کنیم … عیبی هم ندارد . عوضش بعد از این که نماینده شدیم یکی از همین شاسی بلند های خوشگلش را می خریم … البته کمی تخریب و تطمیع و شعارهای قلمبه و سلمبه  هم لازم داریم که خوشبختانه این روز ها زیاد پیدا می شود…
بنابراین ازهمین لحظه به طور غیر رسمی کاندیداتوری را اعلام می نماییم و تقاضای همکاری خالصانه همه ی دوستان را داریم . لذا برنامه ها و اهداف پیشنهادی خود را از همین الان اعلام می کنیم:

 

الف) اهداف پیشنهادی نیشگون برای انتخابات مجلس دهم:

1 ـ رساندن مردم سیستان به سعادت حقیقی و حقوقی و خوشبختی بی حد و حصر با استفاده از برنامه های تخریبی علیه نمایندگان دوره های گذشته و گذشته تر.
2 ـ ایجاد بستر مناسب برای پیشرفت!!! جامعه به شیوه خالی کردن زیر پای کسانی که برای خدمت به مردم سیستان تلاش می کنند.
3ـ تلاش بی شائبه در جهت اشتعال افراد جامعه خصوصا اقوام و بستگان و ایجاد یک چهره محبوب در طایفه خود .
4 ـ زمینه سازی برای پیشرفت همه جانبه و ایجاد محبوبیت در بین سران طوایف برای حضور مقتدرانه در انتخابات ریاست جمهوری آینده.
5 ـ افزایش کارآیی و بهبود بهره وری نمایندگی با استفاده از روش های مدرن پاچه خواری ، زیر آب زنی ، تملق و …

 

ب) اهم برنامه های تبلیغاتی نیشگون برای انتخابات:

1 ـ  حضور مقتدرانه در مراسم مختلف خانوادگی مردم نظیر عزا… خواستگاری … نامزدی … عروسی … پاتختی … شب شیش … گوش سوراخ کنون و … و همزاد پنداری با صاحبان مجلس.
2 ـ دادن چند فقره شام و ناهار در تالارهای مختلف شهر با حضور سران طوایف و خرد و کلان ، حتی آنان که اجازه رای دادن ندارند.
3 ـ  ارسال پیامک انبوه در ساعات مختلف شبانه روز خصوصا در ساعات نیمه شب برای جلب توجه رای دهندگان.

ج) برنامه های نیشگون برای نمایندگی مجلس(همان وعده های خودمان)
1ـ افزایش یارانه شهروندان سیستان به سه برابر حتی بیشتر.
2 ـ تهیه « تی ـ ان ـ تی » و مواد منفجره برای پودر کردن دیوار مرزی و تپه های مرتبط با آن.
3 ـ آسفالت کردن کل دشت سیستان به منظور پیشگیری از طوفان های مکرر شن و جایگزینی «قیر» به جای پوشش گیاهی.
4 ـ ساخت و راه اندازی کارخانه مجهز ساخت دستگاه های تخریب و ترور شخصیت جهت رفاه حال برخی خواص طالب میز!!!
5 ـ تاسیس بوستان های پدر، خواهر ، برادر ، عمه ، خاله ، دایی ، پسرخاله و پسر عمو و غیره …. در کنار بوستان مادرجهت رفاه حال شهروندان( قول می دهیم از کیسه های کنفی و پلاستیکی برای محصور کردن آن ها استفاده نکنیم تا مبادا با نخستین باد شدید بوستان ما از انحصار خارج شود ـ که شد ).
6 ـ افزایش در آمد برای مردم سیستان با فروش رأی و وقت سخنرانی خود به سایر همکاران خود در مجلس.
7 ـ تلاش بی حد و حصر برای نابودی رسانه های مجازی مانند عصر هامون , نی زار , هامون پرس ، گندم پرس ، اوشیدا و … در راستای ایجاد حاشیه امنیت برای برخی مدیران(تاکید می کنم برخی مدیران) و نمایندگان پر تلاش(هرکس که در کنار ما انتخاب شود)
8 ـ قطع خط لوله اول انتقال آب از زابل به زاهدان و احداث خط لوله انتقال آب «خلیج عدن» به هامون برای احیای این تالاب بین المللی با استفاده از توان و تجربیات ناوگروه نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران که هر از چند گاهی در خلیج عدن مستقر می شود.
9 ـ ساخت فرودگاه مسقّف(سقف دار) مثل پارکینگ جهت جلوگیری از لغو پروازهای فرودگاه زابل به دلیل طوفان شن و گر د و خاک.
10 ـ همگانی کردن سبد کالا در سیستان و تبدیل آن به ساک مسافرتی کالا و کیسه کالا برای همه مردم محروم و غیر محروم زابل.
11 ـ انتقال کامل «کوه خواجه» با کلیه مخلّفات و ملحقات به علاوه «دهانه غلامان» و زیرخاکی های اطراف آن جهت رشد و توسعه گردشگری و تلاش برای ساخت آثار باستانی جدید در زابل.
12ـ تصویب پرداخت وام ازدواج و تامین جهیزیه برای افرادی که برای چندمین بار ازدواج می کنند و تامین مسکن برای آنان و کلیه کسانی که به نوعی با عروس و داماد وابستگی سببی و نسبی دارند.
13 ـ معرفی یک نفر به عنوان جانشین اجتمالی « بان ، کی ، مون» و تکیه زدن به صندلی ریاست جامعه جهانی یا همان سازمان ملل متحد.

باقی موارد بماند برای مجالی دیگر که کمی بیشتر با شما سخن بگویم.

 

وعـده مـا : هفتم اسفند نـود و چهار پای صنـدوق های رأی ــ با تشکر نیشگــون

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=23886

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 16در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۶
 1. مثل همیشه حرف نداشت خسته نباشی برادر

 2. آقای نیشکون عزیز شما اگر من به شما رای دهم انتظار دارم که ظلمی که در حق بنگاه داران می شود را برطرف نمایید. اخر شما نمی گویید بنگاه دار بی نوا که یک ماشین یا خانه را قول نامه می کند و مبلغ ناچیزی!!! می گیرد و در چند ثانیه بعد به دیگری واگذار می کند و…و گردش پول بیچاره فقط به روزی حد اکثر یک میلیارد می رسد،در این روزگار وانفسا چگونه زندگی کند؟ودیگر از شما انتظار داریم که سازمان رسیدگی به امور مگس پرانها (بیکاران)تاسیس نماییدو همه بیکاران0مگس پرانها) را بر اساس مدرک (ترجیحاَ دکترای تخریب و ضد حال زدن به مخالفان)را استخدام نمایید تا امار بیکاران پایین بیاید. از شما در خواست می نماییم تا کارمندان وظیفه شناس را سر جای خودشان بنشانید و برای کارتمندها ترتیبی اتخاذ نمایید تا بتوانند از راه دور کارت بکشند و این همه مرارت نکشند وبه اداره بیایند.و.. در خواستهای بعدی متعاقباَ به حضور اعلام خواهد شد.

 3. با سلام ، وخسته نباشید خدمت برادر عزیز جناب آقای مهندس دهمرده ، در پاراگراف نیشگون : سلام، سطر 7 شهارهای قلمبه وسلمبه ، به نظر در تایپ کلمه شعارهای ، اشتباه شده است ممنونم اگر اصلاح بفرمائید

 4. خوبه ولی موافق این ادبیات نیستم،کمی تفکر لازمه رشد و توسعه هست

 5. افرین بر شما کاندیدا شو هستیم در خدمت شما بلکه حداقل منطقه ازاد را درست کنی

 6. ترس از گزاشتن نظراتی که به خودجنابعالی برمیگرده آقای مهندس دهمرده خخخ

  • سلام درخدمت شما هستیم نظر خودتون رو ارسال کنید خوشحال میشیم که ما رو نقد کنید و یا برخلاف عقیده ما بنویسید

 7. اقا اخیرا کنگره های خانوادگی و طایفه ای را نیز اضافه کن

 8. سلام…نیشگون محکم
  دوستان منم کاندیدم…ولی من بهترم…شعارم اینه هرچی اون بالاست…واس ماست…دوبرابرش

 9. کاندیداهای اسمی وپرمدعایی که امدن و………………بکشند کنار دیکه بسه هرچی خراب کردید سیستانو بزارید جوونای تحصیلکرده وبا انگیزه وارد شن

 10. سیستان مثلاً 2 نماینده در مجلس دارد ولی وضعش از تمام شهرهای استان بدتر است . متأسفانه سیستانیهای عزیز در انتخاب نمایده به جای اینکه به کارایی و نفوذ شخص توجه کنند به معیاری چون مردم داری ( شرکت نمودن شخص در مراسمات پرسه و عزا و عروسی ) توجه می کنند ………………… و در مورد …………………… . به نظر شما بهتر نیست نماینده ای که برای مجلس انتخاب می شود قدری هم ……… و در رده های بالا از یک حداقل نفوذی هم برخوردار باشد . در سیستان هرکاندیدایی که و عده ها و امتیازات بیشتری به سرفامیلها بدهد رأی آن فامیل متعلق به آن کاندیدا خواهد شد . کاندیدایی که تا دیروز مشغول تدریس در دانشگاه و یا طبابت در مطبش بوده و به هیچ عنوان از سیاست و راه های پر پیچ خم آن هیچ سر رشته ایی ندارد تا برود به مجلس حتی اگر سخت هم کار کند حداقل چندین سال طول می کشد تا در لابه های قدرت جایی برای خودش باز کند . نتیجه گیری اینکه نمایندۀ صفر کیلومتر به مجلس نفرستید .

  • خوب الان شما با این نظر هم میگید قبلیا بدن هم اینکه جوونا نباید بیان دقیقا کی میمونه این وسط؟

 11. …. جوونامون برن حداقل میگیم جوونن واشتباه کردن کارکشته ها چه کارکردن برای سیستان ؟ها؟ مثال دارین؟؟؟؟؟

 12. به نیشگون عزیز توصیه میکنیم از همین لحظه فعالیت انتخاباتی خودش را آغاز کند . تبلیغات در وب سایت و شبکه های مجازی کافی نیست . از همین فردا در مراسمات ختم و شادی و فامیل داری شرکت کند. نیازی به هیچ چیز دیگری ندارد رأی اول مردم سیستان متعلق به نیشگون خواهد بود . انشالله تیتر خبر بعدی سایت از دکتر نیشگون ، سخنرانی نیشگون در مجلس و حمایت از مردم سیستان باشد . رأی اول ما نیشگون

 13. نه بابا!بالاخره یه آدم به فکر واسه ما پیدا شد.دوستان مراقب باشین نیان این نیشگون رو نبرن شهرای دیگه مثل بعضی دوستان که قبلا شهردار بودن و تا اومدن یه دستی به شهر بکشن بردنشون تو استانای دیگه وحالا جلوی پاشون شتر میکشن!مدیونین اگه فکر کنین ما قدرشونو ندونستیم!!!!