گندمــ پرس : از همان روز اول هم مشخص بود که نیشگـــون چه در سر دارد و رو نمی کند , مطمئن بودیم منتظر یک فرصت است تا دست بکار شود و متاسفانه فرصت را یکی از دوستان نابخرد به نیشگــون داد و او رو وسوسه کرد تا کاندیداتوری خود جهت مجلس دهم را اعلام […]

گندمــ پرس : از همان روز اول هم مشخص بود که نیشگـــون چه در سر دارد و رو نمی کند , مطمئن بودیم منتظر یک فرصت است تا دست بکار شود و متاسفانه فرصت را یکی از دوستان نابخرد به نیشگــون داد و او رو وسوسه کرد تا کاندیداتوری خود جهت مجلس دهم را اعلام کند.

نیشگون

 

همان زمان که عکس نیشگـــون در گروههای مختلف دست به دست می چرخید حدس میزدم که وی نیز مانند بسیاری از دیگرانی که تا می بینند چند نفر اسم شان را بلدند و آنها را می شناسند اقدام به کاندیداتوری می کنند , نیشگــون نیز دست به کار شود و کاندیدای مجلس شود , نهایت همان شد که پیش بینی میکردیم.

وی اینبار این مساله را اعلام کرده و برنامه هایش را نیز یک به یک برای شما شرح داده تا شاید مورد اقبال قرار گیرد و در هفت اسفند به او رای بدهید , البته نیشگــون بیش ازحد صداقت بخرج داده و همه آنچه در سر دارد را نوشته که شاید به ضررش تمام شود و شاید هم برعکس.

 

نیشگـــون : سلام
آقا جان ما می خواهیم کاندیدا شویم و مثل خیلی های دیگربه مردم خدمت کنیم …

حالا که «هر دم از این باغ ،بری می رسد          تازه تر از تازه تری می رسد»

و هر روز کاندیدای احتمالی جدیدی معرفی می شود و روز به روز هم بر تعدادشان افزوده می گردد چرا ما که این همه محبوبیت !!! داریم و این همه شهرت به لطف برخی از دوستان !!! کسب کرده ایم و هنوز هیچ نشده عکسمان دست به دست می چرخد , هوای رفتن به بهارستان تهران را در سر نپرورانیم؟؟؟ کافی است این ابوقراضه زیر پایمان را بفروشیم و پولش را خرج رسیدن به کرسی وکالت مجلس کنیم … عیبی هم ندارد . عوضش بعد از این که نماینده شدیم یکی از همین شاسی بلند های خوشگلش را می خریم … البته کمی تخریب و تطمیع و شعارهای قلمبه و سلمبه  هم لازم داریم که خوشبختانه این روز ها زیاد پیدا می شود…
بنابراین ازهمین لحظه به طور غیر رسمی کاندیداتوری را اعلام می نماییم و تقاضای همکاری خالصانه همه ی دوستان را داریم . لذا برنامه ها و اهداف پیشنهادی خود را از همین الان اعلام می کنیم:

 

الف) اهداف پیشنهادی نیشگون برای انتخابات مجلس دهم:

1 ـ رساندن مردم سیستان به سعادت حقیقی و حقوقی و خوشبختی بی حد و حصر با استفاده از برنامه های تخریبی علیه نمایندگان دوره های گذشته و گذشته تر.
2 ـ ایجاد بستر مناسب برای پیشرفت!!! جامعه به شیوه خالی کردن زیر پای کسانی که برای خدمت به مردم سیستان تلاش می کنند.
3ـ تلاش بی شائبه در جهت اشتعال افراد جامعه خصوصا اقوام و بستگان و ایجاد یک چهره محبوب در طایفه خود .
4 ـ زمینه سازی برای پیشرفت همه جانبه و ایجاد محبوبیت در بین سران طوایف برای حضور مقتدرانه در انتخابات ریاست جمهوری آینده.
5 ـ افزایش کارآیی و بهبود بهره وری نمایندگی با استفاده از روش های مدرن پاچه خواری ، زیر آب زنی ، تملق و …

 

ب) اهم برنامه های تبلیغاتی نیشگون برای انتخابات:

1 ـ  حضور مقتدرانه در مراسم مختلف خانوادگی مردم نظیر عزا… خواستگاری … نامزدی … عروسی … پاتختی … شب شیش … گوش سوراخ کنون و … و همزاد پنداری با صاحبان مجلس.
2 ـ دادن چند فقره شام و ناهار در تالارهای مختلف شهر با حضور سران طوایف و خرد و کلان ، حتی آنان که اجازه رای دادن ندارند.
3 ـ  ارسال پیامک انبوه در ساعات مختلف شبانه روز خصوصا در ساعات نیمه شب برای جلب توجه رای دهندگان.

ج) برنامه های نیشگون برای نمایندگی مجلس(همان وعده های خودمان)
1ـ افزایش یارانه شهروندان سیستان به سه برابر حتی بیشتر.
2 ـ تهیه « تی ـ ان ـ تی » و مواد منفجره برای پودر کردن دیوار مرزی و تپه های مرتبط با آن.
3 ـ آسفالت کردن کل دشت سیستان به منظور پیشگیری از طوفان های مکرر شن و جایگزینی «قیر» به جای پوشش گیاهی.
4 ـ ساخت و راه اندازی کارخانه مجهز ساخت دستگاه های تخریب و ترور شخصیت جهت رفاه حال برخی خواص طالب میز!!!
5 ـ تاسیس بوستان های پدر، خواهر ، برادر ، عمه ، خاله ، دایی ، پسرخاله و پسر عمو و غیره …. در کنار بوستان مادرجهت رفاه حال شهروندان( قول می دهیم از کیسه های کنفی و پلاستیکی برای محصور کردن آن ها استفاده نکنیم تا مبادا با نخستین باد شدید بوستان ما از انحصار خارج شود ـ که شد ).
6 ـ افزایش در آمد برای مردم سیستان با فروش رأی و وقت سخنرانی خود به سایر همکاران خود در مجلس.
7 ـ تلاش بی حد و حصر برای نابودی رسانه های مجازی مانند عصر هامون , نی زار , هامون پرس ، گندم پرس ، اوشیدا و … در راستای ایجاد حاشیه امنیت برای برخی مدیران(تاکید می کنم برخی مدیران) و نمایندگان پر تلاش(هرکس که در کنار ما انتخاب شود)
8 ـ قطع خط لوله اول انتقال آب از زابل به زاهدان و احداث خط لوله انتقال آب «خلیج عدن» به هامون برای احیای این تالاب بین المللی با استفاده از توان و تجربیات ناوگروه نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران که هر از چند گاهی در خلیج عدن مستقر می شود.
9 ـ ساخت فرودگاه مسقّف(سقف دار) مثل پارکینگ جهت جلوگیری از لغو پروازهای فرودگاه زابل به دلیل طوفان شن و گر د و خاک.
10 ـ همگانی کردن سبد کالا در سیستان و تبدیل آن به ساک مسافرتی کالا و کیسه کالا برای همه مردم محروم و غیر محروم زابل.
11 ـ انتقال کامل «کوه خواجه» با کلیه مخلّفات و ملحقات به علاوه «دهانه غلامان» و زیرخاکی های اطراف آن جهت رشد و توسعه گردشگری و تلاش برای ساخت آثار باستانی جدید در زابل.
12ـ تصویب پرداخت وام ازدواج و تامین جهیزیه برای افرادی که برای چندمین بار ازدواج می کنند و تامین مسکن برای آنان و کلیه کسانی که به نوعی با عروس و داماد وابستگی سببی و نسبی دارند.
13 ـ معرفی یک نفر به عنوان جانشین اجتمالی « بان ، کی ، مون» و تکیه زدن به صندلی ریاست جامعه جهانی یا همان سازمان ملل متحد.

باقی موارد بماند برای مجالی دیگر که کمی بیشتر با شما سخن بگویم.

 

وعـده مـا : هفتم اسفند نـود و چهار پای صنـدوق های رأی ــ با تشکر نیشگــون

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه