تاریخ : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ Sunday, 3 July , 2022

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به سیستان و بلوچستان سفر می کنند

  • کد خبر : 24388
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰

گندم پرس : عصرهامون : محمد حسن آصفری با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در روزهای آینده جهت بازدید از مرزهای شرقی کشور و وضعیت امنیتی این مرزها سفری به استان سیستان و بلوچستان داشته باشند. وی افزود: قرار است اعضای این کمیسیون […]

گندم پرس : عصرهامون : محمد حسن آصفری با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در روزهای آینده جهت بازدید از مرزهای شرقی کشور و وضعیت امنیتی این مرزها سفری به استان سیستان و بلوچستان داشته باشند.

وی افزود: قرار است اعضای این کمیسیون در این سفر نشست‌هایی با مسئولان امنیتی و انتظامی استان سیستان و بلوچستان داشته باشند.

آصفری بیان کرد: این سفر در هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس تصویب شده و قرار است اعضاء در چند روز آینده بازدیدی از مرزهای شرقی کشور داشته باشند، اما زمان دقیق این سفر هنوز مشخص نیست.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=24388

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. ما به نمایندگان محترم خوش آمد می گوئیم و عرض می کنیم در تلاطم امنیت در سیستانخود خلاف کاران و بز هکاران فراموش میشوند و بهجای ان افرادیهز هکار حاشیه می مانند نگرش به حاشیه سیستان زابل انسان را نا امید می کند ارامش اعتیاد و تعدد آن نشان می دهد هی کس یه فکر سا مان دهی آن نیست