تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

اعزام بیش از ۲ هزار دانشجوی شیعه و سنی به اردوهای راهیان نور

  • کد خبر : 32057
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴
اعزام بیش از ۲ هزار دانشجوی شیعه و سنی به اردوهای راهیان نور

گندم پرس :  علیرضا کیخا در نشست خبری راهیان نور با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در بسیج دانشجویی زاهدان برگزار شد توفیق فعالیت اصحاب رسانه را یکی از مصدایق کار انقلابی دانست و اظهار داشت: در استان سیستان و بلوچستان از نیمه دوم اسفندماه فضای دانشگاهها متفاوت و موسم اردوهای راهیان نور […]

گندم پرس :  علیرضا کیخا در نشست خبری راهیان نور با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در بسیج دانشجویی زاهدان برگزار شد توفیق فعالیت اصحاب رسانه را یکی از مصدایق کار انقلابی دانست و اظهار داشت: در استان سیستان و بلوچستان از نیمه دوم اسفندماه فضای دانشگاهها متفاوت و موسم اردوهای راهیان نور آغاز شده ست.

وی افزود: امسال همانند سالهای گذشته و با همت دانشجویان فعال و تشکل ها با محوریت بسیج دانشجویی دانشگاهها یک حرکت عظیم فرهنگی و یک اتفاق مهم در حال وقوع است.

وی بیان داشت: با تلاش و تهمیدات پیش بینی شده استقبال بسیار مطبوع و کم نظیری با افزایش ۴۰ درصدی در سفرهای راهیان نور امسال صورت گرفت.

کیخا ادامه داد: ۱۰ دستگاه اتوبوس و بیش از ۴۰۰ نفر نسبت به سالهای قبل به تعداد دانشجویان کاروانهای راهیان نور اضافه شده است که پیام روشن و شفافی را برای رسانه های معاند و ضد انقلاب دارد.

وی ظرفیت دانشگاهها را برای اعزام اردوهای راهیان نور محدود خواند و تصریح کرد: علیرغم میل باطنی و با قرعه کشی تعدادی از دانشجویان برای اعزام انتخاب شدند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان چابهار را علمدار اعزام در سفرهای راهیان نور دانست و خاطر نشان کرد: اولین کاروان اردوهای راهیان نور از دانشگاه چابهار در ۱۲ اسفند ماه اعزام شد.

وی اضافه کرد: دومین کاروان از دانشگاههای راسک، چابهار و نیکشهر ۱۳ اسفندماه اعزام شدند.

وی تاکید کرد: دانشگاه زابل به استعداد سه دستگاه اتوبوس خواهر  سیزدهم و دو دستگاه ۱۵ اسفندماه اعزام خواهند شد.

کیخا ادامه داد: کاروانهای تجمعی که هر کاروان بین ۱۲ تا ۱۶ اتوبوس در آن حضور دارند در تاریخ ۱۷، ۲۰ و ۲۱ اعزام خواهند شد و شامل همه دانشگاههای آزاد، علمی کاربردی، سراسری پیام نور و سایر دانشگاهها است.

وی با تاکید بر افزایش ظرفیت در دانشگاه پیام نور نسبت به سال قبل گفت: استقبال دانشجویان اهل سنت امسال بسیار چشمگیر بود و بیش از ۱۰ دستگاه اتوبوس مختص دانشجویان اهل سنت در نظر گرفته شده است.

کیخا با افزایش ۳۰ درصدی حضور دانشجویان اهل سنت در این اردوها توضیح داد: امسال بین ۱۵ تا ۲۰ نفر از راویان و یادگاران دفاع مقدس در اردوها حضور  و روایت گری می کنند.

کیخا با اشاره به اینکه دانشجویان به مدت ۷ روز از یادمانهای دوران دفاع مقدس در خوزستان بازدید خواهند کرد افزود: بیش از ۲ هزار نفر دانشجوی شیعه و سنی امسال به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند.

وی در پایان از اعزام رایگان خبرنگاران به این اردوها خبر داد و افزود: اردوهای راهیان نور تا ۲۵ اسفند ماه پایان می گیرد./ پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان؛ 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32057
  • دیدگاه‌ها برای اعزام بیش از ۲ هزار دانشجوی شیعه و سنی به اردوهای راهیان نور بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.