تاریخ : شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023

اظهارات ۲ پهلوی فرماندار زابل در خصوص گاز\اختلال در بینایی یکی از مولفه های اصلی مسئول شدن در این ایام

  • کد خبر : 47434
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
اظهارات ۲ پهلوی فرماندار زابل در خصوص گاز\اختلال در بینایی یکی از مولفه های اصلی مسئول شدن در این ایام
قطعا شما روسا از چنین مشکلاتی آگاه نمی شوید چرا که تمام مایحتاجتان بدون آنکه ذره ای خاطر همایونیتان مکدر شود در منزل فراهم می شود.

زمان کاهش دمای هوا مصرف گاز بالا میرود و گاهی این افزایش تقاضا باعث عقب ماندن عرضه می شود.

 

گندم خبر، سیستان ما نیز مدتی است دچار این عقب ماندگی عرضه و به سبب آن موجبات زحمت برای شهروندان را فراهم آورده است.

 

در روز های اول این معضل خبرنگار ما از نماینده ارشد دولت در منطقه جویای مشکل شده بود که ایشان منکر این مطلب شده بودند افاضه فرموده بودند “گاز مشکلی ندارد”.

 

ولی در مطلبی دو پهلو که اخیرا از سوی مسئول روابط عمومی ایشان در فضای مجازی پخش گردیده وی به مشکل گاز اذعان داشته و انگشت تقصیر را به سوی رسانه ها اشاره رفته و در جای دیگری از صحبت هایش نیز به بیگاری کشیدن شرکت مادر تخصصی گریزی داشته است.

 

آخر برادر بزرگوار رسانه های منطقه مگر چیزی بجز واقعیت گفته اند!؟ واقعیتی که این روزها دیده می شود صف های عریض و طویلی است که درب شرکت ها و محل های توزیع گاز عیان و گویا چشمان شما ناتوان از دیدن آنهاست، هر چند گویا یکی از مولفه های اصلی مسئول شدن در این ایام اختلال در بینایی است.

 

نکته دیگر اینکه باید به عرضتان برسانیم صدقه سری دولت فخیمه یتان مردم آنقدر گرفتاری و مشغله های ذهنی دارند که دیگر وقت اضافه ندارند که از روی بی کاری بروند و در صف گاز بایستند.

 

قطعا شما روسا از چنین مشکلاتی آگاه نمی شوید چرا که تمام مایحتاجتان بدون آنکه ذره ای خاطر همایونیتان مکدر شود در منزل فراهم می شود.

 

بد نیست گاهی مقداری در برنامه روزانه ی خود تمرین مسئولیت پذیری را نیز بگنجانیم به جای آنکه بخواهید با رندی تشویش اذهان خصوصی بکنید و در پیشگاه مسئولان بالادستی خویش خود را تبرئه و دیگران را مقصر نشان دهید چاره ای برای مشکلات بی اندیشید و عملی نمایید.

 

چاره جویی و حل مشکل با برگزاری جلسات نمایشی حل نمی شود، زمانی موفق خواهید بود که به کف جامعه بیایید و دست یاری به سوی خود مردم دراز کنید.

 

در آخر باید اشاره ای داشته باشیم به اینکه:
آنچه را چشم تو هاشا می کند
چشم ما دارد تماشا می کند

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=47434
  • دیدگاه‌ها برای اظهارات ۲ پهلوی فرماندار زابل در خصوص گاز\اختلال در بینایی یکی از مولفه های اصلی مسئول شدن در این ایام بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 3انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.