گندمــــ پرس : معـاون مدیر کل و رییس اداره راه و شهرسازی زابل اعـلام نمود پروژه اصلـاح  2 نقطه حـادثه خیز درحـوزه عملکـردی این اداره به اتمـام رسیـد.     به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان ، علی عـالی افــزود: این پروژه هـا با […]

گندمــــ پرس : معـاون مدیر کل و رییس اداره راه و شهرسازی زابل اعـلام نمود پروژه اصلـاح  2 نقطه حـادثه خیز درحـوزه عملکـردی این اداره به اتمـام رسیـد.

 

 

به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان ، علی عـالی افــزود: این پروژه هـا با ایجاد دو دهنه پل دالی 8متری و16متری در محدوده روستاهای سدکی و بامری جهانتیغ اقدام شده است.

 

 

 علی عالی تصریح کرد هدف از اجرای این پروژه  ها بالا بردن سطح امنیت و  تسهیل در امر رفت و آمد و کاهش تصادفات جاده ای می باشد؛ وی مدت زمان اجرا را 2  ماه با اعتباری بیش از 5/2 میلیارد ریالبیان نمود. که از محل اعتبارات استانی تامین گردیده است.

 

 

رییس اداره راه و شهرسازی زابل همچنین اعلام نمود چهار دهانه پل دالی 8متری :

 

 1- محور پیر سبز به مبلغ 730 میلیون ریال

 

2- محور حمزه آباد به مبلغ 730 میلیون ریال

 

3- محور محمد آباد بولائی 900 میلیون ریال

 

4-محور جمال آباد به مبلغ 700 میلیون ریال

 

 

همچنین سه دهانه  پل دالی یک و 2 متری به طول 15؛18؛50/19 متر به مبلغ 1/400/00میلیون ریال در محور شهرک علی اکبر هامون در آینده نزدیک به بهره برداری  خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه