شهرگندمــــ : انتصاب دکتر بندانی مورد استقبال طیفهای گسترده و مختلفی دانشگاه سیستان و بلوچستان قرارگرفته است و گروهها , انجمن ها و افراد مختلف ازا ین انتصاب ابراز خشنودی میکنند. به گزارش شهرگندمـــ به نقل از ایلنا تعدادی از اعضای ادوار انجمن اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان انتصاب سرپرست جدید این دانشگاه را تبریک […]

شهرگندمــــ : انتصاب دکتر بندانی مورد استقبال طیفهای گسترده و مختلفی دانشگاه سیستان و بلوچستان قرارگرفته است و گروهها , انجمن ها و افراد مختلف ازا ین انتصاب ابراز خشنودی میکنند.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از ایلنا تعدادی از اعضای ادوار انجمن اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان انتصاب سرپرست جدید این دانشگاه را تبریک گفتند. 

 متن این پیام به شرح زیر است: 

الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِکَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِکَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ

برادر گرامی جناب آقای دکتر علیرضا بندانی

سرپرست محترم دانشگاه سیستان و بلوچستان

با اهدا سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان صمیمانه تبریک عرض کرده و از درگاه ایزد منان آرزوی توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر جنابعالی را خواستاریم.

امیدواریم به دور از نگاه‌های قومی، مذهبی و با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید، در جهت عینیت بخشیدن به ایجاد فضای امید، عقلانیت و شایسته‌سالاری اهتمام ورزیده و دانشگاه سیستان و بلوچستان تحت مدیریت جنابعالی به جایگاه واقعی خود برسد و در این راستا اعضای ادوار انجمن اسلامی دانشگاه سیستان و بلوچستان از هر کمکی به جنابعالی دریغ نخواهد کرد.

روح الله عظیمی

مهدی محمودی

سهیل ایرانی

شهریار حسین بر

مرتضی سیمیاری

رضا امیری

بهروز شاهرخ نیا

علیرضا آبرین

امیر باقری

حمزه روحانی

محمدحسین مروی

عباس حسین پور

محمد صفریان

حسن همت آبادی

علی رویگر

محمد عبادی

ابراهیم نوذری

ابوذر نصراللهی

علی فیروزی

حسن محمدی

حسین زمان زاده

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه