گندمــ پرس : مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سیستان و بلوچستان صبح امروز پس از یک دهه حضور در استانداری با تسلیم استعفا از سمت خود کناره گیری کرد. به گزارش گندمــ پرس به نقل از مهر  علیرضا براهوئی در اسفندماه ۱۳۸۴ بنا به درخواست استاندار وقت حبیب الله دهمرده از امور […]

گندمــ پرس : مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سیستان و بلوچستان صبح امروز پس از یک دهه حضور در استانداری با تسلیم استعفا از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از مهر  علیرضا براهوئی در اسفندماه ۱۳۸۴ بنا به درخواست استاندار وقت حبیب الله دهمرده از امور تربیتی آموزش و پرورش به استانداری سیستان و بلوچستان مامور به خدمت شد و در سمت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سیستان و بلوچستان مشغول بکار شد.

علیرضا براهوئی در طی ۱۰ سال سابقه همکاری با استانداران مختلفی چون حبیب الله دهمرده، علی محمد آزاد، حاتم ناروئی و علی اوسط هاشمی را در کارنامه کاری خود داشت اما به یکباره صبح امروز تصمیم به کناره گیری از سمت خود گرفت.

مدیرکل سابق روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سیستان و بلوچستان در تماس تلفنی به خبرنگار مهر اظهار داشت: به منظور ایجاد فضا برای استاندار سیستان و بلوچستان در انتخاب آزادانه برای این پست سازمانی، از سمت خود استعفا داده ام.

وی که بیش از این در خصوص استعفای غیر مترقبه خود توضیحی نداد و افزود: پس از یک دهه حضور در استانداری، جهت سیر مراحل بازنشستگی مجددا به خانه خود آموزش و پرورش باز خواهم گشت.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه