تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

دانشگاه علوم پزشکی زابل: آگهی استخدام بهورز به‌صورت پیمانی

  • کد خبر : 32709
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴
دانشگاه علوم پزشکی زابل: آگهی استخدام بهورز به‌صورت پیمانی

 گندم پرس: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل اجرایی و پذیرش و استخدام بهورز مصوب هیئت امناء در نظر دارد از محل مجوز شماره ۷۳۵۱/۲۰۹/د مورخ ۱۰/۱۲/۹۴ تعداد ۱۴ نفر از افراد واجدالشرایط را از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه […]

 گندم پرس: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش طبق مفاد دستورالعمل اجرایی و پذیرش و استخدام بهورز مصوب هیئت امناء در نظر دارد از محل مجوز شماره ۷۳۵۱/۲۰۹/د مورخ ۱۰/۱۲/۹۴ تعداد ۱۴ نفر از افراد واجدالشرایط را از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش برای رشته شغلی بهورزی به‌صورت پیمانی به شرح ذیل جذب نماید:

شرایط احراز

تعداد مورد نیاز

جنسیت

نام شهرستان

نام خانه بهداشت

عنوان رشته شغلی

ردیف

زن

مرد

دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم کامل متوسطه

۲

۱

۱

زهک

ده ارباب

بهورز

۱

۱

۱

زهک

پلگی سید

بهورز

۲

۱

۱

زهک

سیاسر

بهورز

۳

۱

۱

زهک

زیارتگاه

بهورز

۴

۲

۱

۱

زهک

میرزاخون

بهورز

۵

۱

۱

زهک

شادی قلعه

بهورز

۶

۲

۱

۱

هامون

گنبد شاهی

بهورز

۷

۲

۱

۱

نیمروز

کرباسو

بهورز

۸

۲

۱

۱

هیرمند

کانال (طلایی)

بهورز

۹

  1. شرایط عمومی:

۱/۱ – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته‌شده در قانون اساسی کشور

۲/۱ – داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۳/۱ – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴/۱ – داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام کمیسیون پزشکی موسسه با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.

۵/۱ – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان

۶/۱ – عدم سابقه محکومیت جزایی مؤثر

۷/۱ – داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت‌های مرتبط با آن ازجمله ده گردشی و انجام سیاری‌ها در روستاهای تحت پوشش (به تائید پزشک معتمد شهرستان یا حسب مورد، با تأیید کمیسیون پزشکی موسسه)

۸/۱ – نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای موسسه

۹/۱ – داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت سایر دستگاه‌های دولتی باشند.

۱۰/۱ نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به‌موجب آرای مراجع قانونی

۲ –  شرایط اختصاصی:

۱/۲- حداقل سن داوطلبین ۱۶ سال (متولدین ۱۵/۰۱/۷۹ به قبل) و حداکثر ۲۶ سال تمام (متولدین ۱۵/۰۱/۶۹ به بعـد) می‌باشد (تاریخ اولین روز شروع ثبت‌نام مبنای محاسبه سن قرار می‌گیرد).

تبصره ۱: موارد ذیل به شرط ارائه تائیدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد. در هر صورت سن داوطلب با در نظر گرفتن موارد زیر نباید از ۲۸ سال تجاوز نماید.

الف ) مدت خدمت انجام شده دوره ضرورت آقایان بر اساس کارت پایان خدمت

ب ) سقف سنی ایثارگران برابر قوانین مربوطه تعیین می‌گردد.

۳ – نحوه ثبت‌نام و مدارک مورد نیاز:

ثبت ‌نام از متقاضیان به‌صورت غیر الکترونیکی به شرح مندرج در آگهی توسط دانشگاه انجام می‌شود.

۱/۳ – مدارک مورد نیاز ثبت ‌نام:

الف) تکمیل برگ درخواست شغل (با دقت و خوانا تکمیل گردد) دانلود فرم ثبت نام PDF

ب) رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۸۰/۰۰۰ (هشتاد هزار ریال) به‌حساب  شماره ۲۱۷۸۵۳۲۶۲۳۰۰۴  نزد بانک ملی بنام درآمد درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل   به‌عنوان حق شرکت در امتحان عمومی و تخصصی داوطلبان قابل پرداخت می‌باشد. ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می‌باشند.

ج) دو قطعه عکس ۴× ۳ جدید، تمام رخ، پشت‌نویسی شده (یک قطعه عکس روی برگ ثبت ‌نام الصاق شود.)

د )ارائه  تصویر مدرک تحصیلی دیپلم

ه ) تصویر تمام صفحات شناسنامه

و) تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)

ز ) تصویر کارت ملی

ح ) مدارک دال بر بومی بودن دانلود فرمهای تاییدیه PDF

ط ) مدارک دال بر ایثارگری، حسب مورد از مراجع ذیربط

م ) تکمیل برگ تأییدیه سکونت یک سال اخیر توسط شورای اسلامی روستای موردتقاضا

ک ) تکمیل برگ تأییدیه سکونت یک سال اخیر توسط مرکز بهداشت شهرستان

ی ) سایر موارد طبق مفاد آگهی حسب ضرورت

تبصره ۱: مدرک تحصیلی و تأییدیه‌های سکونت از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

۴ – نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان واجد شرایط شهرستان‌های زابل، هامون و نیمروز ملزم هستند مدارک لازم را تا روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۰۱/۹۵ با پست پیشتاز به نشانی زابل: خیابان امام خمینی (ره) – امام خمینی ۶۸ – مرکز آموزش بهورزی شهرستان زابل کد پستی ۱۳۵۸۵-۹۸۶۱۴ تلفن ۳۲۲۴۲۰۶۲ و متقاضیان شهرستان‌های زهک و هیرمند به آدرس زهک: بلوار ۲۲ بهمن – خیابان پرستار – بیمارستان قدیم – آموزشگاه بهورزی زهک- کد پستی

 ۱۵۴۳۱- ۹۸۷۱۸ تلفن ۳۲۶۶۱۵۲۰۶- ۰۵۴ ارسال نمایند. به مدارک ناقص و یا مدارکی که بعد از مهلت ثبت ‌نام به پست تحویل و یا از هر طریق دیگری ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و مدارک ارسالی و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌شود (ملاک تاریخ ارسال مدارک رسید پستـــی می‌باشد).

۵ – زمان و محل توزیع کارت ورود به جلسه:

۱/۵ – کارت ورود به جلسه امتحان توانمندی‌های عمومی و تخصصی در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۸/۲/۹۵ و ۹/۲/۹۵ از ساعت ۸ الی ۱۶ در محل مرکز آموزش بهورزی زابل و زهک توزیع خواهد شد.

۲/۵ – زمان و محل برگزاری امتحان در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۳/۵ – تحویل کارت فقط به خود داوطلب با ارائه اصل شناسنامه یا کارت ملی داوطلب امکان‌پذیر است.

۶ – مواد امتحان عبارتند از:

۱/۶ – آزمون توانمندی‌های عمومی شامل: ۱ – ادبیات فارسی ۲ – زبان انگلیسی ۳- دین و زندگی ۴ – اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانون هر درس ۱۵ سؤال و مجموعاٌ ۶۰ سؤال خواهد بود که به‌صورت چهارگزینه‌ای (با اعمال یک نمره منفی به ازای هر سه پاسخ غلط) طراحی می‌شود.

آزمون توانمندی‌های عمومی مجموعاٌ ۶۰ نمره (۶۰ درصد از کل نمره آزمون) را به خود اختصاص خواهد داد.

تبصره: متقاضیان اقلیت‌های مذهبی به ۱۵ سؤال دین و زندگی پاسخ نداده و امتیاز آن به سایر دروس عمومی به‌صورت مساوی اختصاص داده خواهد شد.

۲/۶ – مصاحبه: مصاحبه ۴۰ % از کل نمره آزمون را به خود اختصاص می‌دهد.

۷ – تذکرات:

۱/۷ – ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه‌های جنگ تحمیلی دارند و نیز خانواده‌های معظم شهداء، مفقودین و جانبازان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.

۲/۷ – از کل مجوز تخصیص یافته به دانشگاه سی درصد (۳۰ %) آن برابر قوانین و مقررات برای پذیرش ایثارگران اختصاص می‌یابد.از سی (۳۰%)در صد فوق الذکر، بیست و پنج درصد (۲۵ %) آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان  بیست و پنج درصد (۲۵ %) و بالاتر به فرزندان و همسران آزادگان  یک سال وبالای یکسال اسارت وخواهر وبرادر شهیدمعرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اختصاص می‌یابد وپنج  (۵%) درصد سهمیه باقیمانده را نیز به رزمندگان باسابقه ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان زیر یک (۱) سال اختصاص می‌یابد در مواردیکه نیاز به تخصص دارد رعایت شرایط علمی (شرایط مندرج در آگهی استخدام) الزامی است.

۳/۷ – انتخاب ایثارگران در حد سهمیه ۵ درصد به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.

۴/۷ – پذیرش مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت

۵/۷ – جانبازان و خانواده محترم شهداء در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

۶/۷ – تمامی باقیمانده سهمیه مجوز به داوطلبان بومی در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره فضلی اختصاص می‌یابد بومی به افرادی اطلاق می‌شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند:

الف) محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستای مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در یک سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت ‌نام در روستای مورد نظر محرز گردد.

ب) حداقل دو مقطع کامل تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه) را در روستا مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در یک سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت ‌نام در روستای مورد نظر محرز گردد.

تبصره ۱: احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بندهای الف و ب از طریق شورای اسلامی روستا و تأیید مرکز بهداشت شهرستان صورت می‌پذیرد.

تبصره ۲: چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت ‌نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن طرح و یا انجام دوره خدمت ضرورت سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته‌اند مشروط به آن که شورای اسلامی سکونت آنها را گواهی نماید و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن فرد و اقامت وی را تا قبل از وضعیت‌های فوق الاشاره در روستای اصلی یا قمر منطقه مورد تقاضا را تأیید نماید بلامانع است لذا برای گروه‌های مذکور اقامت در یک سال اخیر ضرورت ندارد.

تبصره ۳: در صورت عدم وجود تعداد کافی از افراد واجد شرایط به تعداد ۳ نفر، می‌بایست از افراد واجد شرایط ساکن روستاهای همجوار همان خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت ‌نام به عمل آورد:

۱ – روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت بر اساس طرح گسترش شهرستان

۲ – در صورت عدم وجود متقاضیان واجد شرایط در روستاهای تحت پوشش می‌توان از روستاهای همجوار تحت پوشش مرکز بهداشتی درمانی مربوطه تا شعاع ۱۵ کیلومتر، پس از تأیید مرکز بهداشت شهرستان اقدام به ثبت ‌نام از افراد واجد شرایط نمود (گزینش بهورز از مناطق شهری در هر شرایط ممنوع می‌باشد).

تبصره ۴: ثبت نام متقاضی بهورزی از مناطق شهری وخارج ازموارد فوق ممنوع میباشد

۷/۷ – به مدارک ارسالی دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین‌تر از مقطع تحصیلی دیپلم و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۸/۷ – شرکت دانشجویان حائز شرایط در آزمون بلامانع است و در صورت احراز قبولی، پذیرش آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک دانشگاهی، قبل از شروع کلاس‌های بهورزی می‌باشد.

۹/۷ – فهرست پذیرفته‌شدگان اولیه تا سه برابر تعداد مورد نیاز جهت انجام مصاحبه- پس از تأیید کمیته آزمون – ضمن اطلاع‌رسانی درسایت دانشگاه توسط معاونت بهداشتی اعلام خواهد شد.

۱۰/۷ – از میان شرکت‌کنندگان در آزمون کتبی تا ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز به ترتیب اولویت‌های مقرر قانونی و نمرات فضلی انتخاب و جهت انجام مصاحبه به کمیته مصاحبه معرفی می‌گردند تا پس از انجام مصاحبه نسبت به انتخاب ۲ برابر ظرفیت مورد نیاز (اصلی و ذخیره) بر اساس مجموع نمرات کتبی و مصاحبه اقدام و به هسته گزینش دانشگاه معرفی  

۱۱/۷ – انتخاب داوطلبان به ترتیب نمره کل مأخوذه در آزمون به‌صورت فضلی می‌باشد.

۱۲/۷ – استفاده از سهمیه استخدامی ایثارگران مشروط به برخورداری داوطلبان از شرایط موضوع مفاد بندهای ۱ و ۲ این آگهی می‌باشد.

۱۳/۷ – لیست نهایی پذیرفته‌شدگان پس از تأیید صلاحیت عمومی توسط هسته گزینش دانشگاه اعلام می‌گردد.

۱۴/۷ – پذیرفته‌شدگان اصلی پس از ابلاغ نتایج نهایی حداکثر یک ماه فرصت خواهند داشت جهت تکمیل مدارک و طی مراحل پذیرش به مرکز بهداشت شهرستان مراجعه نمایند.

تبصره: در صورت عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در مهلت مقرر و یا انصراف آنان پس از شروع آموزش از پذیرفته‌شدگان ذخیره جهت شروع دوره دعوت به عمل خواهد آمد.

۱۵/۷ – سپردن تعهد رسمی به موسسه قبل از شروع به تحصیل مبنی بر اینکه پس از اتمام دوره آموزش تطبیقی مهارت‌های بهورزی در خانه بهداشت مورد تعهد حداقل به مدت ۱۵ سال و به‌صورت شیفتهای موردنظر موسسه همراه با بیتوته در روستا انجام وظیفه نماید الزامیست.

تبصره: پذیرفته‌شدگانی که پس از شروع دوره آموزش بهورزی از ادامه تحصیل انصراف نمایند ضمن پرداخت هزینه‌های مربوطه، مجاز به ثبت ‌نام در آگهی‌های بعدی پذیرش بهورز موسسه نمی‌باشند.

۱۶/۷ – مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت ‌نام، امتحان و جذب اگر محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و حتی در صورت پذیرفته شدن در آموزشگاه بهورزی و یا صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.

۱۷/۷ – شرکت داوطلبان با مدرک تحصیلی به غیر از مقطع دیپلم در امتحان ممنوع می‌باشد.

۱۸/۷ – هرگونه اطلاع‌رسانی در خصوص آزمون از طریق سایت اینترنتی ((www.zbmu.ac.irخواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

۱۹/۷ – با توجه به اینکه ملاک ثبت‌ نام از متقاضیان استخدام تکمیل برگ درخواست شغل می‌باشد، لازم است در تکمیل برگه مورد نظر نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از ارسال برگ درخواست شغل قابل پذیرش نخواهد بود.

۲ – نام:……………………..

۱ – نام خانوادگی: ……………………

۴ – جنس: ۱ – مرد                     ۲ – زن

۳ – نام پدر: ……………….

۶ – محل تولد: استان: …… شهرستان: …….. بخش: …

۵ – تاریخ تولد: روز …….. ماه……. سال……..

۹ – محل صدور شناسنامه: ………………

۸ – کد ملی: …………

۷ – شماره شناسنامه: ………..

۱۱ – وضعیت تأهل: ۱- متأهل                           ۲ – مجرد

۱۰ – دین:…….. مذهب: ………

۱۲ – وضعیت نظام وظیفه: ۱ – دارای کارت پایان خدمت                ۲ – دارای معافیت قانونی دائم

۱۳ – وضعیت ایثارگری:

۱ –             جانباز درصد جانبازی …… درصد

۲ –         رزمنده (حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) مدت حضور در جبهه: روز …… ماه ……. سال …..

۳ –             آزاده مدت اسارت: روز ….. ماه ……. سال ………

۴ – فرزند و همسر شهداء: فرزند              همسر

۵ – فرزند و همسر جانبازان ۲۵% و بالاتر: فرزند                      همسر

۶ – فرزند و همسر آزادگان بالای یک سال اسارت: فرزند             همسر

۷ – فرزند و همسر رزمندگان دارای سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه: فرزند              همسر

۸ – فرزند جانبازان زیر ۲۵ % و آزادگان زیر یک سال اسارت: فرزند جانباز                فرزند آزاده

۹ – خواهر و برادر شهداء: خواهر                   برادر

۱۴ – بومی محل موردتقاضا

۱۵ – آخرین مدرک تحصیلی: دیپلم

 معدل: …………

۱۶ – رشته تحصیلی:………………..

۱۸- محل اخذ دیپلم:…………………

۱۷- تاریخ اخذ آخرین مدرک دیپلم: …./…./…..۱۳

۱۹- محل جغرافیایی شغل بهورزی موردتقاضا و فقط روستایی انتخاب شود که متقاضی بومی آن روستا باشد. …………..

۲۰- نشانی کامل: محل سکونت: استان ………………… شهرستان ………… خیابان …………………………… کوچه …………………. پلاک ……………. کد پستی ………………… شماره تلفن ثابت …………… کد شهر …………… شماره تلفن همراه ……………………………..

۲۱- شماره تلفن برای تماس ضروری:……………………………….

۲۲- اینجانب ………………………………. متقاضی شرکت در آزمون جذب بهورزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل متن آگهی مربوطه را با دقت و به طور کامل مطالعه و سپس تقاضای فوق را تکمیل نموده‌ام و مسئولیت صحت کلیه مندرجات آن را به عهده می‌گیرم. در صورت اثبات خلاف اظهارات اینجانب در هر مقطع زمانی (قبل و بعد از اشتغال) هرگونه حقی را برای استخدام در آن دستگاه از خود سلب می‌نمایم.

۲۵- تاریخ تنظیم فرم: …………………….. امضاء و اثر انگشت متقاضی: ………………

       
 

به: مرکز بهداشتی درمانی ………………

از: مرکز بهداشتی درمانی ………………..

سلام‌علیکم

بر اساس معاینات به عمل آمده از خانم / آقای ……………………سلامت جسمی و روانی ایشان مورد تائید است.

                               مهر و امضاء پزشک مسئول مرکز بهداشتی درمانی

به: کمیته پذیرش بهورز دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل

سلام‌علیکم

 احتراماً، بدینوسیله سکونت آقای / خانم ……. ….. از تاریخ ……….. لغایت …………. به مدت …………… سال در روستای  ……………. مورد تائید می‌باشد. ضمناً امضاء تمامی اعضاء شورای اسلامی محل سکونت الزامی می‌باشد.

مهر و امضای اعضای شورای اسلامی محل سکونت:

(طبق ماده ۶۵۰قانون مجازات اسلامی ،مجازات شهادت دروغ از سه ماه تا دوسال حبس و یا از یک میلیون وپانصد هزار تا دوازده میلیون ریال جزای نقدی محکوم خواهد شد.)

۱-………………………………….

۲-…………………………………..

۳-…………………………………..

به: کمیته پذیرش بهورز دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل

سلام‌علیکم

 احتراماً، بدینوسیله سکونت آقای / خانم ……………. از تاریخ ………….. لغایت …………. به مدت ……. سال در روستای …………………مورد تائید می‌باشد.

(طبق ماده ۶۵۰قانون مجازات اسلامی ،مجازات شهادت دروغ از سه ماه تا دوسال حبس و یا از یک میلیون وپانصد هزار تا دوازده میلیون ریال جزای نقدی  محکوم خواهد شد.)

                               مهر و امضاء خانه بهداشت روستای محل سکونت

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32709
  • دیدگاه‌ها برای دانشگاه علوم پزشکی زابل: آگهی استخدام بهورز به‌صورت پیمانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.