گندمــــ پرس : مهندس علـی اوسط هـاشمی ظهر امروز با حضور در جمع نمازگـزاران شهر ادیمـی ضمـن ابراز تسلیت بمناسبت فـرارسیدن تاسـوعـای حسینی , اظهـار کــرد: آمـوزه های نهضت امام حسین (ع) به مـا مقـاومت را آمـوخت.   وی افـزود: پیروزی جمهوری اسلامی ایران در مـذاکـرت هسته ای عـامـل پیروی از رسالت امام حسین (ع […]

گندمــــ پرس : مهندس علـی اوسط هـاشمی ظهر امروز با حضور در جمع نمازگـزاران شهر ادیمـی ضمـن ابراز تسلیت بمناسبت فـرارسیدن تاسـوعـای حسینی , اظهـار کــرد: آمـوزه های نهضت امام حسین (ع) به مـا مقـاومت را آمـوخت.

 


وی افـزود: پیروزی جمهوری اسلامی ایران در مـذاکـرت هسته ای عـامـل پیروی از رسالت امام حسین (ع ) بود.

 


به گزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری ، نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان تصریح کرد:جلوگیری از تحریف قرآن و ایستادن در مقابل ظلم موجب زنده نگه داشتن اسلام توسط قیام امام حسین شد.

 


مهندس هاشمی در ادامـه سخنان خود به لایحه منطقه آزاد سیستان اشاره کـرد و بیان داشت: هفته آینده زمان دفاع از طرح منطقه آزاد سیستان در شورای عالی مناطق آزاد است که در صورت تصویب طی لایحه ای به مجلس شورای اسلامی اعطا می شود.
منطقه آزاد و تجاری سیستان تغییر نام خورد. این طرح طی لایحه ای تقدیم مجلس می شود.

 

 


وی نهـایی شدن لایحه منطقه آزاد سیستان را بسیار ارزشمند خـواند و گفت: بارانداز تجارت با کشور افغانستان و بارور شدن اقتصـاد در این منطـقه برای مــردم رفاه و آسایش را تامین می کند.

 


استانـدار از اجـرای پروژه گازرسانی به سیستان سخن گفت و افزود: گـاز رسانـی به سیستان تا دو سـال آینده اجـرا می شود.

 


وی یکی از معضلات شهرهای بزرگ را پدیده حاشیه نشینی خواند و گفت:بزودی دبیرخانه بازآفرینی شهرهای آسیب زا در استان مستقر می شود.

 


مهندس هاشمی در پایان سخنان خود خواستار مشارکت همه جانبه مردم برای پیشبرد اهداف دولت شد و افزود:مشارکت مردم زمینه ساز تحقق پروژه های در دست اجرا می شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه