ورزشهای کریکت و کبدی از جمله رشته های ورزشیست که اگر مورد حمایت قرار گیرند به راحتی می توانند در کشور , اسیا و جهان برای استانمان موفقیت های چشم گیری بدست آورند.   کبدی کاران سیستانی بخوبی نشان داده اند که اگر مورد حمایت باشند می توانند در بزرگترین میادین دنیا خوش بدرخشند و […]

20140111_16465933493 ورزشهای کریکت و کبدی از جمله رشته های ورزشیست که اگر مورد حمایت قرار گیرند به راحتی می توانند در کشور , اسیا و جهان برای استانمان موفقیت های چشم گیری بدست آورند.

meraj-1437319746-800.png

 

کبدی کاران سیستانی بخوبی نشان داده اند که اگر مورد حمایت باشند می توانند در بزرگترین میادین دنیا خوش بدرخشند و افتخار آفرینی کنند.

پس از درخشش خیره کننده معراج شیخ و هادی اشترک در لیگ ستارگان جهان درکشور هند و گلایه ای که از سوی اهالی کبدی درخصوص عدم توجه مسئولین ورزش استان به این رشته ورزشی منتشر شد , این گلایه به اطلاع استاندار سیستان و بلوچستان رسید.

مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان , در گفتگو با گندمــ پرس , با تاکید برحمایت از رشته های که امکان موفقیت شان در رقابتهای کشوری بیشتر است گفت : وجود تیم ها در سطح ملی و کشور از جمله ضرورتهایست که میتواند نگاه به استان را تغییر دهد , به همین منظور این مساله در دستور کار قرار دارد و با بهبود شرایط بودجه ای استان , این رشته ورزشی بدلیل بومی بودن در الویت قرار خواهد گرفت , هر چند که از توقع علاقمندان سایر رشته های ورزشی نیز غافل نیستیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه