استاندار سیستان و بلوچستان: بهترین سال امنیتی را پشت سر گذاشتیم

  • کد خبر : 28853
  • ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
استاندار سیستان و بلوچستان: بهترین سال امنیتی را پشت سر گذاشتیم

  گندمـــــ پرس: استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بهترین سال امنیتی را در استان پشت سر گذاشتیم گفت: امروز در بهترین موقعیت اجتماعی سیر می‌کنیم.   مهندس علی اوسط هاشمی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بیان کرد: اگر امروز شاهد پیشرفت و ترقی در جامعه […]

 

گندمـــــ پرس: استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بهترین سال امنیتی را در استان پشت سر گذاشتیم گفت: امروز در بهترین موقعیت اجتماعی سیر می‌کنیم.

 

مهندس علی اوسط هاشمی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بیان کرد: اگر امروز شاهد پیشرفت و ترقی در جامعه هستیم به برکت امنیت و آرامشی است که پلیس به ارمغان آورده است.

 

استاندار در ادامه گفت: نیروی انتظامی ضامن امنیت و آرامش مردم بوده و امنیت در کنار سلامت قرار داده شده است.

 

هاشمی تصریح کرد: قدرت نیروهای مسلح برگرفته از نیروی ایمان، تقوا و فریاد الله اکبر است؛ قدرتی است که از سر عشق و ایمان برمی‌خیزد.
وی با اشاره به قدرت آفرینی نیروی انتظامی در مرزها، افزود: نیروی انتظامی در رأس امنیت است و از نظر امنیت ، سیستان و بلوچستان جزو استان های شاخص کشور قرار دارد.

 

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مردم امروز به نقش پلیس واقف بوده و قدردان تلاش‌های آنها هستند.

 

وی گفت: اخلاق‌گرایی، دینداری، رعایت حقوق حتی حقوق مجرم ازجمله وظایف پلیس مقتدر و با ایمان است. بودن بر مواضع اسلام رعایت حقوق همه اقشار حتی مجرمان را الزام آور می‌کند.

 

هاشمی بیان کرد: امروز افتخار می‌کنیم که توانسته‌ایم با موضع قدرت الهی بر جبهه زور و تزویر پیروز شده و جهان را به تمکین از قانون وا داریم. /پورتال استانداری

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=28853

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. باور کنید راست میگه اخه چرا باور نمیکنید