گندمـــ پرس : هر ازگاهی شنیده می شود که علی اوسط هاشمی استاندار فعلی سیستان و بلوچستان قرار است از استان برود و در پستی دیگر مشغول بکار شود. همزمان با تغییر معاون سیاسی وزارت کشور زمزمه های مبنی بر انتصاب وی بعنوان معاون سیاسی وزیر کشور به گوش رسید که در نهایت اینچنین نشد […]

گندمـــ پرس : هر ازگاهی شنیده می شود که علی اوسط هاشمی استاندار فعلی سیستان و بلوچستان قرار است از استان برود و در پستی دیگر مشغول بکار شود.

همزمان با تغییر معاون سیاسی وزارت کشور زمزمه های مبنی بر انتصاب وی بعنوان معاون سیاسی وزیر کشور به گوش رسید که در نهایت اینچنین نشد و فرد دیگری بعنوان معاون وزیر کشور منصوب گردید.

پس ازآن نیز درحال حاضر با عنایت به اینکه مقیمی  استاندار استان مرکزی بعنوان معاون وزیر کشور منصوب گردید و این پست خالی شد , زمزمه های مبنی بر استانداری علی اوسط هاشمی بگوش می رسید که علی اوسط هاشمی درگفتگو با گندمـ پرس این خبر را تکذیب کرد.

اما آنچه واضح است اینکه گویا زمزمه های مبنی بر تغییر مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در رده های بالای دولتی بگوش می رسد که امروز پشنگ ریگی نماینده شهرستان خاش علیرغم اینکه تمامی استان از اتفاقات و شرارتهای تروریستها در جنوب استان , متاثر بودند , در تذکری شفاهی خواستار ماندگاری استاندار سیستان و بلوچستان شد.

pashang-rigi

وی در تذکر خود گفت : پس از سال‌ها یک استاندار باتدبیر به استان ما آمده است ، بیم این می‌رود که برای این‌که جای دیگری آباد شود این چراغ خاموش شود و در نهایت هم از سوی مجمع نمایندگان استان درخواست ابقای وی را مطرح کرد.

آنچه مسلم است اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از اخبار خاص و انتصابات در رده های بالای کشوری مطلعند و به طور عامیانه میتوان گفت : نمایندگان از پشت پرده های انتصابات اطلاع دارند و وقتی یک نماینده به این صراحت اعلام می کند که بیم دارد استاندار تغییر کند باید گفت : بدون شک زمزمه های برای تغییر وی وجود دارد , البته برخی نیز این مساله را ناشی از نزدیک شدن به انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و تلاش این نماینده مجلس برای نزدیک یه تیم دولت در استان تحلیل میکنند که دور از ذهن نیز نمی باشد.

حال باید منتظر ماند و دید که در اینده کدام یک از دو فرضیه صحیح می باشد , ایا استاندار رفتنیست و یکبار دیگر جهت تودیع و یا معارفه ای دیگر درکنار وزیر کشور دریک قاب قرار خواهد گرفت و این تلاشیست واقعی برای ماندن وی و یا تلاشی برای نزدیک شدن به دولتمردان استان  ؟؟

البته امیدواریم با عنایت به اینکه استان دیگر ظرفیت اینکه مدت طولانی معطل تعیین استاندار جدید بماند را ندارد و از بلاتکلیفی ها همه مردم استان خسته اند و هاشمی نیز تازه بر اوضاع کمی مسلط شده است , اصل مطلب همان مباحث انتخاباتی باشدو لاغیر.

 اوسط-هاشمی-رحمانی-فضلی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه