استاندار : تحقق همدلی و خدمت رسانی به مردم معیار ارزشیابی مدیران در سال جدید است

 • کد خبر : 22814
 • ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
استاندار : تحقق همدلی و خدمت رسانی به مردم معیار ارزشیابی مدیران در سال جدید است

گندمـــ پرس : مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در اولین دیدار خود در سال جدید با کارکنان ستادی استانداری سیستان و بلوچستان , با اشاره به پیام مقام معظم رهبری و همسو با نامگذاری سال جدید گفت : تحقق همدلی و خدمت رسانی به مردم معیار ارزشیابی مدیران در سال جدید خواهد بودبه گزارش […]

گندمـــ پرس : مهندس هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در اولین دیدار خود در سال جدید با کارکنان ستادی استانداری سیستان و بلوچستان , با اشاره به پیام مقام معظم رهبری و همسو با نامگذاری سال جدید گفت : تحقق همدلی و خدمت رسانی به مردم معیار ارزشیابی مدیران در سال جدید خواهد بود
به گزارش گندمــ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری , علی اوسط هاشیمی استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار نوروزی با مدیران ستادی و کارکنان استانداری، تلاش برای خدمت رسانی بیشتر به مردم و تقویت وحدت و همدلی بین مردم استان را معیار ارزشیابی مدیران در سال جدید خواند و بر تحقق وعده های دولت توسط مدیران استان تاکید کرد.
بنا براین گزارش علی اوسط هاشمی با تبریک سال جدید به مردم استان، سال 94 را سال پر رنگ بودن نقش مردم و بودن دولت در خدمت مردم دانست و افزود: لازمه ماندن و قدرت در عرصه جهانی توجه به مردم و تمکین به رای و اراده ملت است به گونه ای که از گسست و جدایی و انشقاق که تحقق همدلی و همزبانی است ممانعت کند.
استاندار دستاورد توافق هسته ای اخیر را ماندن بر اصول و ارزشها و منافع با تعامل با جهان خارج عنوان کرد و گفت: دانایی و خرد جمعی که سرمایه کشور است باید در راه صحیح برای برون رفت از رکود و تورم بکار گرفته شود و این ممکن نیست جز با تلاش و همفکری کارشناسان ادارات و در این راستا سیستان و بلوچستان اولین استانی است که شورای کارشناسی را در ادارات راه اندازی کرده است.
وی در ادامه با اشاره به تحولات توسعه ای در استان در سال گذشته اشاره کرد افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری بندر چابهار به شش ملیون تن در سال ،آغاز اجرای طرح آبیاری تحت فشار به 146 هزار هکتار از مزارع استان با 1500 میلیارد تومان اعتبار، تخصیص بیش از 500 میلیارد تومان به گاز کشی به شهرهای استان، توسعه راه اهن و صنعت پتروشیمی را از اقدامات دولت برای بهبود شاخصهای توسعه استان عنوان و گفت: تمامی پروژه های بزرگ استان در سال جدید دارای ردیف بودجه است .
استاندار همچنین به توفیقات امنیتی استان در سال گذشته اشاره و گفت تمامی عوامل نا امنی که از سال 86 تا 93 دست به اقدامات خشونت آمیز زده بودند دستگیر شدند که نتیجه آن ورود 230 هزار خودرو به استان در بهار امسال و 200 هزار مسافر با اتوبوس و قطار بعنوان گردشگر بود که رشد قابل توجهی در میزان ورود گردشگر به استان را شاهد بودیم.
هاشمی افزود از ابتدای شروع بکار دولت تدبیر و امید به 56 نفر از بانوان استان در ادارات مختلف جایگاه مدیریتی واگذار شده است که سیستان و بلوچستان را در نقش دادن به بانوان در مدیریتها در کشور پیشتاز کرده است. وی شایسته سالاری و خدمت رسانی به مردم را معیار ارتقای افراد به جایگاههای مدیریتی عنوان کرد از کارشناسان استان خواست توان بیشتری برای ارائه راهکارهای کارشناسی و نوآوری برای توسعه استان صرف کنند.
استاندار در پایان خطاب به مردم استان گفت: تیم مدیریتی استان برای تحقق شعارهای دولت در و حل مشکلات اقتصادی مردم تلاش خواهد کرد و مدیریت استان جز با مردم و خدمت رسانی به آنان با هیچ شخص و گروهی عهد و پیمان نبسته است.
گفتنی است در ابتدای این نشست معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ، مدیر کل سیاسی استانداری همزمانی توافق هسته ای و شروع رسمی سال کاری جدید را نوید بخش رشد و توسعه استان خواندند و یکی از کارشناسان استانداری پیشنهادات و مطالبات مجموعه کارشناسی استانداری را مطرح کردند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=22814

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
 1. سلام
  این استاندار فقط برای کارهای تشریفاتی به این استان تشریف آوردند.
  مشکل اصلی ما عدم وجود مدیران زن نیست.
  ما بدترین فضاهای اقامتی را داریم. ما کمترین توسعه صنعتی داریم.
  ما عقب مانده ترین استان هستیم. ما…
  مردم نان شب ندارند این آقا کراوات برایشان میاره.
  یکی میمرد زدرد بی نوایی یکی میگفت بابا پختک نمایی
  خدا به داد استان برسد. و این مطلب هم مثل دیگر پیامهای من بدلیل افترا و تهمت سانسور می شود.
  این هم از رسانه های منطقه ای ما. ترسو و نان به نرخ روز خور.

 2. سلام جناب اقای استاندار از منطقه ازاد تجاری چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. منطقه آزاد تجاری سیستان فراموش شد . انشالله سیستانیها با دید و چشمانی باز به نمایندگان قوی و پرتلاش برای دورۀ بعدی رأی بدهند . به نمایندگانی که به جد پیگیر منطقه آزاد تجاری سیستان باشند . انتخاب نماینده ضعیف ممنوع ، احساساتی شدن و بعد پشیمانی و انتظار برای 4 سال بعد ممنوع .