گندمــ پرس :  علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع مردم نیمروز گفت : هیچ کم کاری در سیستان قابل قبول نیست و فرمانداران با تمام توان باید مطالبات مردم را پیگیری کنند. مردم سیستان در این سالها کم از بی مهری و قهر طبیعت رنج نکشیده اند که حال بی برنامه گی […]

گندمــ پرس علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در جمع مردم نیمروز گفت : هیچ کم کاری در سیستان قابل قبول نیست و فرمانداران با تمام توان باید مطالبات مردم را پیگیری کنند. مردم سیستان در این سالها کم از بی مهری و قهر طبیعت رنج نکشیده اند که حال بی برنامه گی و بی تدبیری نیز برغم آنان بیفزاید.

به گزارش گندمـ پرس به نقل از روابط عمومی استانداری , تمامی فرمانداران باید در راستای ارتقای شاخص های استان تلاش کنند و در این راستا همراهی مردم و دیگر مسئولان نیز امری لازم و ضروری است.

به گزارش گندمــ پرس علی اوسط هاشمی که در مراسم معرفی فرماندار جدید نیمروز سخن میگفت , ضمن بیان این مطلب  افزود:  کشور با توجه به اندیشه های امام راحل(ره)، و اراده و همراهی مردم اداره می شود و یکی از این همکاری ها شرکت در انتخابات است.

 

IMG-20150613-WA0009

 

وی خطاب به فرمانداران گفت: باید فرمانداران و مسئولان بدون تبعیض و با مشارکت تمامی اقوام و مذاهب فعالیت و خدمت رسانی بدون منت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: همه ما مسئولان و مردم وظیفه داریم در راستای منافع ملی و توسعه کشور گام برداریم.

نماینده عالی دولت در استان اظهارکرد: اراده دولت در کشور، حفظ آرامش و مشارکت دادن همه اقوام و مذاهب در اداره کشور است و من نیز در استان هیچ گونه تبعیضی را نمی پذیرم.

وی ادامه داد: آرامش اقتصادی و سیاسی حال حاضر کشوربا تلاش های دولت و حمایت تمام قد مقام معظم رهبری شکل گرفته است و باید این همدلی و آرامش در جامعه حفظ شود و توسعه یابد.

 

نگاه ویژه دولت به استان

وی با تاکید بر این مطلب که دولت نگاه ویژه ای به استان دارد، گفت: در حال حاضر پروژه های بزرگی در استان در حال اجرا است که یکی از آنها کارخانه فرآوری آنتیموان می باشد که بزودی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در منطقه سفیدابه راه اندازی خواهد شد.

هاشمی در ادامه بیان کرد: 10درصد از ذخایر شناسایی شده آنتیموان دنیا در استان ما وجود دارد و راه اندازی این کارخانه می تواند اشتغال خوبی را ایجاد کرده و گامی موثر در توسعه منطقه به شمار آید.

وی با اشاره به دیگر پروژه ها نیز گفت به زودی کارخانه لاستیک سازی و لوله در شمال استان کلنگ زنی خواهد شد.

وی با اشاره به پروژه راه آهن چابهار-مشهد نیز گفت: در حال حاضر 4کارگاه در استان برای احداث این مسیر فعال هستند و این کارگاه ها نیز اشتغال موقت خوبی را در استان ایجاد کرده است.

وی در ادامه با اشاره به روند مذاکرات هسته ای و اظهارات برخی منتقدان، اظهار کرد: این افراد به دنبال منافع سیاسی هستند.

وی گفت: دنیا فهمیده است که هیچ راهی به جز مذاکره و گفت و گو با ایران ندارد و براین اساس کشور ها برسر میز مذاکره نشسته اند.
استاندار در پایان از مردم استان خواست برای به بهره برداری رسیدن پروژه عا عمرانی که شروع به کار کرده است از خود صبوری نشان دهند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه