استاندار:اولویتم در سال ۹۵ توجه ویژه به مناطق حاشیه ای است

  • کد خبر : 32445
  • ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
استاندار:اولویتم در سال ۹۵ توجه ویژه به مناطق حاشیه ای است

گندم پرس : به مناسبت فرا رسیدن سال ۹۵مصاحبه ای متفاوت با مسئولین استان داشت که در روزهای مختلف نسبت به انتشار آن اقدام میکند  که در این بخش مصاحبه با استاندار و معاونان وی منتشر میشود. لازم به ذکر است همه مصاحبه ها به صورت تلفنی انجام شده و در این بین بودند برخی […]

گندم پرس : به مناسبت فرا رسیدن سال ۹۵مصاحبه ای متفاوت با مسئولین استان داشت که در روزهای مختلف نسبت به انتشار آن اقدام میکند  که در این بخش مصاحبه با استاندار و معاونان وی منتشر میشود.
لازم به ذکر است همه مصاحبه ها به صورت تلفنی انجام شده و در این بین بودند برخی از معاون استاندار که برخلاف استاندار از مصاحبه تلفنی امتناع کردند.

اولویتم در سال ۹۵ توجه ویژه به مناطق حاشیه ای است
استاندار سیستان و بلوچستان :در خصوص بهترین خبر سال ۹۴ اظهار کرد: بهترین خبرها خبرهایی هست که رضایت عموم مردم را در پی داشت و آن هم نتیجه برجام بود به هر حال کشور را از انسداد جهانی دور کرد.
وی بدترین خبر را هم بی مهری ها دانست و گفت: باید مهر و محبت را توسعه دهیم و تفکر ملی، گذشت و انعطاف را در مقابل هم توسعه دهیم تا جامعه ما جامعه ای پرنشاط باشد.
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اولویتش در سال ۹۵ تلاش بیشتر برای توجه به مناطق حاشیه ای است و گفت: بر این اعتقادیم تا آنهایی که از حق طبیعی زیستن محروم هستند این حق را داشته باشند که  با تلاش همه مدیران و کوشش خیرین و اراده خود ساکنین این مناطق حاشیه ای باعث رضایت این عزیزان شویم.
وی افزود: امسال برخلاف دو سال گذشته در خارج از استان هستم زیرا قرار است به همراه رئیس جمهور عازم پاکستان شوم.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در روزهای بعد هم عروسی بردارزاده ام است که انشالله در این مراسم هم حضور پیدا می کنم.

زیاد اهل عیدی گرفتن نیستم اما در کودکی یک بشقاب پرنده عیدی گرفتم
علی اصغر جمشیدنژاد معاون سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان :در خصوص بهترین خبر در سال ۹۴ گفت: وقتی است گره ای از مشکلی کسی باز میشود، گرفتاری فردی حل می شود و یا تقاضای پاسخ داده می شود لذت بخش است.
وی افزود: به نظر من در استان سیستان و بلوچستان یکی از تکاپوهایی که با آن روبرور بودیم موضوع افراد فاقد شناسنامه بود که مشکل بسیاری از این افراد در سال گذشته رفع شد و این جای شکر دارد.
وی بهترین خبرهای سال ۹۴ را اینگونه بیان کرد و گفت: ساماندهی اراضی منطقه سیستان و منابعی که به این طرح تخصیص پیدا کرد، آغاز پروژه گاز رسانی، تصمیمات دولت برای منطقه آزاد سیستان از جمله بهترین خبرهای سال گذشته بود.
معاون سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان بدترین خاطره خود را رد شدن منطقه آزاد سیستان در مجلس دانست.
جمشیدنژاد کاهش مشکلات مردم در سال پیش رو را به عنوان آرزوی خود در سال ۹۵ بیان کرد و ادامه داد: انشالله مشکلات مردم کاهش پیدا کند، اشتغال جوانان حل بشود.
معاون استاندار با بیان اینکه اهل عیدی گرفتن نیستم گفت: در کودکی یک بشقاب پرنده عیدی گرفتم.
وی بیان کرد: سال تحویل امسال سه حالت دارد اگر ماموریت انجام پذیرد در ماموریت هستم، اگر اجازه پیدا بکنیم سری بزنیم ولایت خودمان و اگر این دو محقق نشود در زاهدان هستیم.

کاراکتر بنده با بقیه متفاوت است
علی اصغر میرشکار معاون امنیتی استاندار با بیان اینکه تلفنی مصاحبه نمی کند گفت: من کارکترام با بقیه متفاوت است.
وی افزود: من فقط مسئول امنیت هستم و در خصوص بقیه مسائل صحبت نمی کنم.
گفتنی است با زهرا اربابی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی هم در این خصوص تماس داشتیم که از انجام مصاحبه تلفنی امتناع کرد باقر کرد معاون عمرانی استاندار و غلامرضا مالکی معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار هم پاسخگوی تلفن همراه خود نبودند./ عصـرهامون

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32445
  • دیدگاه‌ها برای استاندار:اولویتم در سال ۹۵ توجه ویژه به مناطق حاشیه ای است بسته هستند

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.