شهرگندمــــ : دانشگاه زابل در اقدامی قابل تحسین از پذیرفته شدگان کنکور سال 93 دبیرستان این دانشگاه با حضور خانواده هایشان تجلیل کرد.     به گزارش شهرگندمـــ دومین همایش تجلیل از پذیرفته شدگان بیرستانهای دانشگاه زابل در کنکور سراسری سال 93 در محل سالن آمفی تئاتر این دانشگاه با حضور جمعی ریاست و جمعی […]

شهرگندمــــ : دانشگاه زابل در اقدامی قابل تحسین از پذیرفته شدگان کنکور سال 93 دبیرستان این دانشگاه با حضور خانواده هایشان تجلیل کرد.

 

20150129_182729

 

به گزارش شهرگندمـــ دومین همایش تجلیل از پذیرفته شدگان بیرستانهای دانشگاه زابل در کنکور سراسری سال 93 در محل سالن آمفی تئاتر این دانشگاه با حضور جمعی ریاست و جمعی از مسئولین و خانواده های دانش آموزان پذیرفته شده برگزار گردید.

مهندس پردلی مدیر مجموعه دبیرستانهای دانشگا زابل ضمن خیر مقدم به حضار گفت : اگر در طول مدت فعالیت دبیرستانهای دانشگاه زابل موفقیتهای بدست آمده , علاوه بر تلاشی که همکاران ما در دبیرستان و دبیران محترم انجام میدهند , به تلاش و کوشش مثال زدنی دانش آموزان نیز مربوط میشود .

 

20150129_184414

 

محمدرضا پردلی ضمن بیان این مطلب گفت : دبیرستان دخترانه دانشگاه در سال 75 و دبیرستان پسرانه در سال 78 راه اندازی شد و تاکنون بیش از دوهزار و 180 نفر فارغ التحصیل داشته است.

وی در ادامه به بیان بخشی ازعملکرد این دانشگاه در طول مدت فعالیتش پرداخت و گفت : از ابتدای امر تا کنون 305 نفر در رشته پزشکی , 517 نفر در رشته های مهندسی, 347 نفر در رشته پیراپزشکی , 209 نفر در رشته های دبیری 48 نفر در رشته دکترای دامپزشکی , 226 نفر در رشته های علوم پایه ای و تعداد بیش از 200 نفر نیز در سایر رشته ها پذیرفته شده اند که این آمار نشان از توان بالای دبیرستان دانشگاه زابل دارد.

وی از روسای پیشین این دانشگاه , دکتر دهمرده , دکتر نوری , دکتر قنبری تقدیر و موفقیت فعلی دبیرستان دانشگاه را حاصل نگاه ویژه دکتر اوکاتی رئیس دانشگاه به این دبیرستان دانست .

وی در پایان سخنانش از معلمین  و کادر اداری مدارس  نیز تقدیر وتشکر کرد.

 

دکتر محمود اوکاتی رئیس دانشگاه زابل نیز در این مراسم ,  آمار بسیار خوب تعداد قبول شدگان دانش آموزان دبیرستان دانشگاه زابل را در آزمون سراسری باعث افتخار دانست.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با ذکر یک خاطره از دوران نوجوانی و جوانیش  به تمجید از مقام معلم پرداخت و گفت :  معلمی شغل انبیاست و سرشار از برکات و معنویات میباشد , وی با بیان اینکه شما ثمره کار معلمین هستید به دانش آموزان دیروز و دانشجویان امروز توصیه کرد به معلمین خود احترام بگذارند

20150129_190210

 

 

دکتر اوکاتی با یادآوری امکانات ویزه ای که دراختیار دانش آموزان دانشگاه زابل قرار دارد گفت : بسیاری از نوجوانان و جوانان سیستانی از داشتن چنین امکاناتی محروم هستند , لذا پس از پایان تحصیلات شما وظیفه دارید که به منطقه بازگردید و به این مردم خدمت کنید.

وی در پایان نیز یادآور شد: توجه به کیفیت آموزش در دبیرستانهای دانشگاه زابل موجب شده است  , موفقیتهای شایانی بدست آید.

وی این موفقیت ها را چنین تشریح کرد : در آزمون سراسری امسال 43 نفر از دانش آموزان در رشته پزشکی، 39 نفر در رشته های مهندسی، 39 نفر در رشته پیراپزشکی، 10 نفر رشته دبیری، 5 نفر علوم پایه و چهار نفر دکترای حرفه ای در دانشگاههای تهران , صنعتی شریف ، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان و دیگر دانشگاهها پذیرفته شوند.

در پایان این مراسم از پذیرفته شدگان کنکور سال 93 این دبیرستان تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه