گندمـــ پرس : جشن دوسالگی گندمــ پرس و مراسم تجلیل از برترین های حوزه رسانه سیستان برگزار شد.         به گزارش گندمــ پرس دراین مراسم که با حضور حجت الاسلام کیخا امام جمعه , سرهنگ پاسدار ناظری فرمانده سپاه , مهندس ناظری فرماندار ویژه,  مهندس طاهری فرماندار نیمروز , مهندس موسوی مدیر […]

گندمـــ پرس : جشن دوسالگی گندمــ پرس و مراسم تجلیل از برترین های حوزه رسانه سیستان برگزار شد.

 

IMG_5063

 

 IMG_5050

 

IMG_5064

به گزارش گندمــ پرس دراین مراسم که با حضور حجت الاسلام کیخا امام جمعه , سرهنگ پاسدار ناظری فرمانده سپاه , مهندس ناظری فرماندار ویژه,  مهندس طاهری فرماندار نیمروز , مهندس موسوی مدیر جهاد کشاورزی سیستان , فیروزی رئیس بنیاد شهید زابل , اعضای شورای شهر , اعضای شورای شهر بنجار , امیرشاهی رئیس آموزش و پرورش نیمروز, و . . .  و با حضور جمعی از اصحاب رسانه , فرهنگیان , خانواده شهداء و جانبازان برگــزار شد , از برترین های حوزه رسانه سیستان تجلیل بعمل آمد.

 

20150226-DSC_0179 (Custom)

 

 

گندمـــ پرسی ها : تنها راه حل نجات سیستان اتحاد و همدلیست و نه حذف یکدیگر

در ابتدای این مراسم یونس دهمرده به نمایندگی از تیم گندمـــ پرس به حضار خیرمقدم گفت و هدف از برگزاری این مراسم را چنین تشریح کرد : صداقت و اتحاد رمز موفقیت سیستان , این رمز جدول این همایش بود که این رمز نشان میدهد که هدف از برگزار این همایش چه بوده است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود از همراهی امام جمعه و فرمانده سپاه زابل در برگـزار این همایش تقدیر و تشکر کرد.

 

20150226-DSC_0195 (Custom)

 

20150226-DSC_0173 (Custom)

 

معرفی وبسایت برتر حوزه شهید و شهادت توسط سرهنگ ناظری فرمانده قرارگاه عملیاتی شهیدهراتی

سرهنگ ناظری فرمانده سپاه ناحیه زابل نیز ضمن تبریک دو سالگی گندمــ پرس , از حرکت بوجود آمده رسانه ای در راستای مطالبات بحق مردم سیستان تقدیر و تشکر کرد و گفت : در این دو سالی که بنده , اعضای تیم گندمــ پرس را میشناسم , در راستای مطالبه گری و انعکاس مشکلات مردم و منطقه بسیار خوب کار کرده اند و جای تقدیر و تشکر دارد.

ایشان همچنین سایت اصحاب شهدا به مدیرمسئولی حامد سالاری را بعنوان سایت برتر حوزه شهید و شهادت معرفی کردند و خاطراتی نیز از شهید سالاری پدر بزرگوار حامد سالاری مدیرمسئول این سایت تعریف کردند.

 

DSC_0165 (Custom)

 

فرماندار ویژه زابل : قلم در دست ما امانت است 

هوشنگـــ ناظری معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل نیز طی سخنانی ضمن تبریک دو سالگی گندمــــ پرس گفت : بنده در جلساتی که با اعضای این تیم داشته ام , مشاهده کرده ام که اعضای این تیم جمعی از دلسوزان سیستان هستند و قصد خدمت دارند.

ایشان درادامه به پیام استاندار اشاره و گفت : دعوتنامه به استاندار محترم ارسال شده بود که ایشان به بنده ابلاغ فرموده بودند که حتما دراین مراسم حضور داشته باشم و پیامشان را به شما برسانم.

فرماندار رسانه ها را زبان گویای مردم عنوان و آنها را پلی میان مردم و مسئولین دانست و گفت : خبرنگاران مجموعه پرتلاشی هستند که زحماتشان برکسی پوشیده نیست.

وی در پایان گفت : قلم در اختیار ماست و باید بخوبی از آن استفاده شود تا باعث خوشحالی دشمنان اسلام نشود و از این امانت باید در جهت اهداف و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره بریم.

 

IMG_5118

 

امام جمعه زابل : کاش امروز جشن 20 سالگی گندمــ پرس را جشن میگرفتیم , کاش بیست سال قبل چنین حرکتی آغاز شده بود

سخنران پایانی این مراسم حضرت حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل بودند , ایشان نیز ضمن تبریک به تیم گندمـ پرس گفت : کاش امروز روزی بود که جشن ده سالگی و یا 20 سالگی گندمــ پرس را جشن میگرفتیم , این یعنی اینکه کاش سالها قبل جوانانی بودند و همچین تیم قوی بودند که صدای مردم سیستان میبودند.

وی در ادامه  نقش رسانه را برای سیستان امروز  حیاتی دانستند و گفت : رسانه چشم بینای مردم است و هر آنچه را که مردم قادر به بیان آن نیستند. را بیان می کنند.

 

IMG_5135

وی در پایان گفت : ان شالله جشن ده سالگی گندمــ پرس را درحالی جشن بگیریم که منطقه ازاد سیستان شروع بکار کرده و رونق گرفته است و بیکاری جای خود را به اشتغال زایی داده و شهر سوخته نیز رونق گرفته باشد.

 

دراین همایش برنامه های متنوعی نیز اجرا گردید

 

IMG_5091

اجرای ترانه ایران توسط مهرداد شهرکی

 

IMG_5117

شعرخوانی خانم سارا میرشکار

 

IMG_5130

اجرای ترانه توسط امیر اسحاقی

 

در پایان نیز از برترین های حوزه رسانه سیستان تجلیل شد

برترین سایت حوزه شهید و شهادت : حامد سالاری مدیرمسئول وبسایت اصحاب شهداء

برترین خبرگزاری کشوری حوزه اخبار سیستان : خبرگزاری ایرنا , حامد غلامی

برترین وبسایت محلی : پایگاه اطلاع رسانی اوشیدا و هامون پرس

برترین صفحه و گروه اجتماعی : گروه سیستان فراموش شده

جوان مطالبه گر که توسط امام جمعه انتخاب و معرفی شد : تیم گندمــ پرس

برترین عکاس : روح الله رضایی و احمد عباسی

 

20150226-DSC_0217 (Custom)

 

 IMG_5195

 

IMG_5158

 

IMG_5189

 

IMG_5207

 

 

 تصاویر : احمد عباسی _ روح الله رضایی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه