گندمــ پرس : سامانه رایگان ارسال پیامک برای مساجد، هیئت های مذهبی، دفاتر ائمه جمعه، مراکز دینی و اسلامی و موسسات خیریه سهاپا، با هدف ارتقاء فرهنگی جامعه، جهت برداشتن گامی در جهت کمک رسانی به مساجد و هیئات مذهبی در حد توان، سامانه پیام کوتاه را بصورت رایگان در اختیار این مراکز قرار می […]

گندمــ پرس : سامانه رایگان ارسال پیامک برای مساجد، هیئت های مذهبی، دفاتر ائمه جمعه، مراکز دینی و اسلامی و موسسات خیریه

سهاپا، با هدف ارتقاء فرهنگی جامعه، جهت برداشتن گامی در جهت کمک رسانی به مساجد و هیئات مذهبی در حد توان، سامانه پیام کوتاه را بصورت رایگان در اختیار این مراکز قرار می دهد.

کلیه مساجد و حسینیه ها و هیئت های مذهبی و همچنین کلیه مراکز دینی و اسلامی از جمله کانون های فرهنگی مذهبی، مساجد، حوزه های علمیه و موسسات مذهبی، میتوانند جهت اطلاع رسانی و موارد مورد نیاز خود از امکانات سامانه پیام کوتاه این شرکت به صورت رایگان استفاده نمایند .

. پنل ارائه شده فوق که به صورت رایگان ارائه می شود همان پنل ویژه به مبلغ 59 هزار تومان می باشد که رایگان می باشد.

برای تهیه ی این پنل باید یک نفر به عنوان نماینده ی مسجد یا موسسه، از قسمت ثبت نام آنلاین با انتخاب پنل کاربری “دینی، مذهبی و فرهنگی” و ثبت مشخصات هویتی خود مرحله ثبت نام را انجام دهد. برای فعال سازی پنل شخص باید “پشت و رو کارت ملی یا صفحه ی اول شناسنامه” و ” قبض یا سند شماره تلفن ثابت مسجد یا موسسه ” و همچنین ” قبض یا سند تلفن همراه” را ممهور به مهر و امضاء هئیت امنا مجموعه به ایمیل Support@SaHaPa.com ارسال نمایید، پس از بررسی در صورت تایید اطلاعات پنل فعال می شود. پس از فعال شدن و ورود به سامانه، می توانید از سامانه پیام کوتاه رایگان سهاپا استفاده نمایید .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه