تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

ادامه روند اشتباه انتخاب روسای هیاتهای ورزشی +معاون استاندار رئیس هیات تکواندو استان

 • کد خبر : 21282
 • ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۴
ادامه روند اشتباه انتخاب روسای هیاتهای ورزشی +معاون استاندار رئیس هیات تکواندو استان

گندمــــ پرس : از دیرباز بحث پست گرفتن معاونین استاندار در هیات های ورزشی استان وجود داشته و این افراد جدای از مباحث توانمندی در بحث ورزش و آشنایی با ورزش مربوطه تنها به دلیل اینکه از نفوذ بالای اداری برخوردار بوده اند بعنوان روسای هیاتهای ورزشی استان برگزیده شده اند.   درگذشته و بخصوص […]

گندمــــ پرس : از دیرباز بحث پست گرفتن معاونین استاندار در هیات های ورزشی استان وجود داشته و این افراد جدای از مباحث توانمندی در بحث ورزش و آشنایی با ورزش مربوطه تنها به دلیل اینکه از نفوذ بالای اداری برخوردار بوده اند بعنوان روسای هیاتهای ورزشی استان برگزیده شده اند.

n00080554-b

 

درگذشته و بخصوص درزمان مدیرکل قبلی ورزش و جوانان استان گفته میشد که این انتصابات بدلیل این است که معاونین استاندار وی را در ابقاء در پست مدیرکلی کمک کنند که البته بی راه هم نبود و بعضا حمایتهای نیز صورت میگرفت.حال باید دید این مساله به چه دلیل رخ میدهد.

متاسفانه هرچه امروزه باب است اینکه کارهای دولت گذشته مورد نقد ما قرار دارد اما وقتی خوب نگاه میکنیم متوجه میشویم که عملکرد دولتمردان کنونی دربرخی حوزه ها ازجمله ورزش بی شباهت به عملکرد دولتمردان گذشته نیست.

این مساله بیشتر اما در فوتبال نمود داشت که دو رئیس قبلی هیات فوتبال استان هر دو ازمعاونین استاندار بودند و عملا متاسفانه شاهد رشد فوتبال نبودیم که هیچ بلکه گاها عقبگرد نیز مشاهده میشد , البته نباید از عملکرد مثبت این عزیزان نیز چشم پوشی کرد.

حال نیز این مساله و روند اشتباه به قوت خود باقیست و یکی دیگر از معاونین استاندار بعنوان رئیس هیات تکواندو استان برگزیده شد.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از فارس علی اصغر میرشکار  سرپرست فعلی هیات تکواندو استان و معاون امنیتی استانداری , از بین 6 کاندیدا بعنوان رئیس هیات تکواندو استان انتخاب شد تا بار دیگر شاهد علاقه سیاستمداران استان به مقوله ورزش باشیم .

حال چرا این سیاستمداران در نقش حامی ورزش و ورزشکاران به میدان نمی آیند و تنها با اشغال کردن پستهای هیاتهای ورزشی اهتمام دارند سوالیست که در اذهان بسیاری از ورزشکاران نقش بسته است .

البته امیدواریم این مساله جدای از اینکه عزیزان دو شغله محسوب میشوند (البته گفته خواهد شد با عنایت به اینکه حقوقی دریافت نمیشود این یک پست محسوب نمیشود) بتوانند کاری مفید و درخور جهت پیشرفت این رشته ورزشی موفق دراستان بردارند , که از شخصی مانند علی اصغر میرشکار با آن توانمندی کمتر از این هم انتظار نیست و نمیرود , بی شک عملکرد مثبت وی دراین عرصه میتواند خاطرات تلخ حضور دولتمردان استان در ورزش را از اذهان پاک کند و اعتماد جامعه ورزش به این عزیزان را بیش از گذشته نماید.

 

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21282

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
 1. اجازه فرصت و خدمت به اقای میرشکار بدهید اگر در این هیئت موفق نبودند بعد شما حرف بزنید

 2. کی تکواندو کار شدند ایشون ؟ !!………………………… از شورای آرد و نان گرفته تا هرچی که فکرشو بکنید فقط …………………………………..متاسفانه تو فضاهای فرهنگی جز شعار چیز دیگه ای دیده نمیشه
  دوستان مختلفی در موضوعات مختلف فرهنگی مراجعه کردن که از میلیون ها بودجه امنیتی فرهنگی 5 هزارتومان به سیستان کمک نکردید جواب شما که مثل دولت قبل کار میکنن باید بگم که اصلا کاری انجام نمیدن و به فکر جبران کمبودهایی هستن که توی این چند سال دوری دچارش شدن

  …………………..

 3. معنی واژه ی تکواندو چیست ؟ رییس هیئت !

 4. گندم پرس ترسو …………….

  گندمــ پرس : سلام مهدی عزیز
  حرف شما درسته ولی جاش اینجا نیست و ان شالله که این مسائل را در آینده مطرح خواهیم کرد