پروژه سهم خواهی جریان های مختلف اصلاحات باعث شده است هر کدام گزینه ای را برای تصدی استانداری پهناورترین استان کشور به رئیس جمهور معرفی کنند.

گندم خبر، در روزهای گذشته شاهد این بودیم که باری دیگر زیاده خواهان اصلاح طلب، پرچم بدست و شعارگونه از دانیال ملایی برای دست یافتن به صندلی ریاست استانداری سیستان و بلوچستان سخن می گویند همان هایی که چندی قبل رزومه ی قمی را بالاو پایین می نمودند ونشر میدادند اما با رد ملایی نیز باری دیگر امیدشان ناامید و قطعادرجست وجوی مهره ای دیگر خواهند بود.

 

باید دید بی تدبیری و سهم خواهی های دولتمردان و همسوهای اصلاح طلبشان کی پایان می یابد، و چه فردی حکم استاندار شدن را در دست می گیرد تا شاید شاهد حرکت چرخ های مسئولین معلول استان باشیم !!!

 

زیاده طلبی ها به گونه ای بوده که گزینه های عجیب و غریب بومی و غیر بومی بر سر زبان افتاده بطوری که گاها برخی از آنها حتی توان اداره یک دبستان را ندارند و برخی هم اصول اصلی نظام را نیز قبول ندارند و باید دید چه کسی ادامه دهنده راه کلنگ زن،کلنگ های بی ثمر را در این هیاهوی اصلاح طلبان ادامه خواهد داد.

 

هر چند گویا علی اوسط هاشمی که نتوانسته جایگاه درستی را برای ادامه خدمت در دولت تدبیر و امید پیدا کند در تلاش است تا در سیستان و بلوچستان ماندگار و همچنان به تور لیدری خود در سواحل مکران و جنوب استان ادامه دهد.

 

باید دید رئیس جمهور برای بزرگترین و استراتژیک ترین استان کشور می تواند فردی توانمند را انتخاب کند یا دوباره سیستان و بلوچستان قربانی زیاده خواهی های گروهی منفعت طلب خواهد شد که با بالا رفتن از رای ملت در تلاشند منفعت خویش و خانواده را تامین کنند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه