پروژه سهم خواهی جریان های مختلف اصلاحات باعث شده است هر کدام گزینه ای را برای تصدی استانداری پهناورترین استان کشور به رئیس جمهور معرفی کنند.

گندم خبر، در روزهای گذشته شاهد این بودیم که باری دیگر زیاده خواهان اصلاح طلب، پرچم بدست و شعارگونه از دانیال ملایی برای دست یافتن به صندلی ریاست استانداری سیستان و بلوچستان سخن می گویند همان هایی که چندی قبل رزومه ی قمی را بالاو پایین می نمودند ونشر میدادند اما با رد ملایی نیز باری دیگر امیدشان ناامید و قطعادرجست وجوی مهره ای دیگر خواهند بود.

 

باید دید بی تدبیری و سهم خواهی های دولتمردان و همسوهای اصلاح طلبشان کی پایان می یابد، و چه فردی حکم استاندار شدن را در دست می گیرد تا شاید شاهد حرکت چرخ های مسئولین معلول استان باشیم !!!

 

زیاده طلبی ها به گونه ای بوده که گزینه های عجیب و غریب بومی و غیر بومی بر سر زبان افتاده بطوری که گاها برخی از آنها حتی توان اداره یک دبستان را ندارند و برخی هم اصول اصلی نظام را نیز قبول ندارند و باید دید چه کسی ادامه دهنده راه کلنگ زن،کلنگ های بی ثمر را در این هیاهوی اصلاح طلبان ادامه خواهد داد.

 

هر چند گویا علی اوسط هاشمی که نتوانسته جایگاه درستی را برای ادامه خدمت در دولت تدبیر و امید پیدا کند در تلاش است تا در سیستان و بلوچستان ماندگار و همچنان به تور لیدری خود در سواحل مکران و جنوب استان ادامه دهد.

 

باید دید رئیس جمهور برای بزرگترین و استراتژیک ترین استان کشور می تواند فردی توانمند را انتخاب کند یا دوباره سیستان و بلوچستان قربانی زیاده خواهی های گروهی منفعت طلب خواهد شد که با بالا رفتن از رای ملت در تلاشند منفعت خویش و خانواده را تامین کنند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه
۵ دیدگاه
 1. حرف حساب

  اکثر استانها مانع ورود استاندار ضعیف به استان خود میشوند ولی استان ما متاسفانه هر شخص ضعیفی که تحمیل بشه صدایمان در نمیاد 

 2. غلام

  چرا عوضش نمیکنن یعنی چی…. مگه فک کرده کیه ک چند وقته پاشو نزاشته تو زابل یعنی مردم ما این همه تبعیض رو می بینن و صداشون در نمیاد واقعا ک…… 

 3. رضا

  خواهشم از همه سیاسیون استان چه شیعه و سنی این هست که از این استاندار فعلی حمایت نکنند در این چهار سال فقط حرف زد و اطرافیانش کاسبی کردنند

 4. ناشناس

  باسلام جای بسیار نگرانی وواقعآشرمساریست که این استاندار ب. …مجددا ابقابشه ،بیشتر مردم از عملکرد چندساله که فقط شعار بوده راضی نیستن ،هیچ کارمفیدی بر استان انجام نشده …

 5. احمد

  مردم استان خواهان انتصاب استاندار جدید هستن واز وزارت کشور انتظار میرود که این خواسته ی بحق مردم شریف تحقق یابد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد